The Taste Türkiye Çiğdem Kaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri

The Taste Türkiye'nin 2. sezon yarışmacılarından biri Çiğdem Kaya. 30 aday arasından elemeyi geçmek isteyen başarılı şef hakkında binlerce kişi araştırma yapıyor. Çiğdem Kaya kimdir? Kariyeri haberimizde yer alıyor.

Medya 03.09.2019, 22:27 05.09.2019, 12:35
The Taste Türkiye Çiğdem Kaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri

FOX TV ekranlarında yeni sezonu ile yayınlanacak olan The Taste Türkiye'nin 2. sezon yarışmacıları belli oldu. Çiğdem Kaya ön eleme turunda mücadele verecek ve yarışmaya katılmaya hak kazanmaya çalışacak. Şeflere kendini beğendirmek isteyen genç yarışmacının kaderini kendisi belirleyecek. Ekranların lezzet programında yer alan Çiğdem Hanım için şimdiden araştırmalar da başladı. The Taste Türkiye Çiğdem Kaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri nedir? Detaylar haberimizde yer almaktadır.
 


The Taste Türkiye Çiğdem Kaya kimdir?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Çiğdem Hanım geçen sezon da The Taste Türkiye'deydi. Yani yarışmanın tecrübeli isimlerinden birisi kendisi. Bunun da faydasını görecektir. Çiğdem Kaya 32 yaşında. Bir oğlu var. 5 yaşında kendisi. 14 yıldır bu sektörde. Beşiktaş'ta bir cafe/restoranın şefliğini yapıyor. Yarışmada bu sezon da iddialı. Kendisini mükemmeliyetçi ve dobra biri olarak tanımlıyor. Sözünü asla esirgemeyen biri. Pankreas kanserini de yenen Çiğdem Hanım çok enerjik olduğunu söylüyor.


The Taste Türkiye Çiğdem Kaya Instagram hesabı

Yarışmada adından en çok söz ettiren isimlerden biri olan ve yeni sezona da iddialı bir giriş yapan Çiğdem Kaya'nın Instagram hesabı bulunmaktadır. Kendisi yemeklerine, kariyerine ve ailesine yönelik paylaşımları burada yapmaktadır. Şu an 11 bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Hesabı ise @chefcigdemkaya 'dır. 

the taste türkiye çiğdem kaya kimdir

the taste türkiye çiğdem kaya

kaan arığ hazer amani


THE TASTE TÜRKİYE 2. SEZON YARIŞMACILARI

esen hünal

ALİ RONAY

RAFET İNCE


THE TASTE TÜRKİYE NEDİR?

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Esen Hünal ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendirecekler. Başarılı buldukları adayları, kendi takımlarına dahil edecekler. Eleme turunda tattığı yemeği kimin hazırladığını bilmeyen jüri, kendi ekibinden birini eleme riskiyle karşı karşıya kalacak. Programa gelen misafir şeflerin belirlediği konseptte yemeklerini hazırlayan takımlardan en başarılı performansı sergileyen yarışmacı, dokunulmazlık kazanacak. Türkiye’nin önde gelen şeflerinden olmak için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı “The Taste Türkiye”deki uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi birinci olmanın gururunu yaşayacak ve büyük ödülün sahibi olacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?