The Taste Türkiye Vedat Doğan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri

The Taste Türkiye'nin 2. sezon yarışmacılarından biri Vedat Doğan. 30 aday arasından elemeyi geçmek isteyen başarılı şef hakkında binlerce kişi araştırma yapıyor. Vedat Doğan kimdir? Kariyeri haberimizde yer alıyor.

Medya 11.09.2019, 19:44 11.09.2019, 19:47
The Taste Türkiye Vedat Doğan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri

FOX TV ekranlarında yeni sezonu ile yayınlanacak olan The Taste Türkiye'nin 2. sezon yarışmacıları belli oldu. Vedat Doğan ön eleme turunda mücadele verecek ve yarışmaya katılmaya hak kazanmaya çalışacak. Şeflere kendini beğendirmek isteyen genç yarışmacının kaderini kendisi belirleyecek. Ekranların lezzet programında yer alan Furkan Bey için şimdiden araştırmalar da başladı. The Taste Türkiye Vedat Doğan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri nedir? Detaylar haberimizde yer almaktadır.
 


The Taste Türkiye Vedat Doğan kimdir?

VEDAT DOĞAN 29 YAŞINDA. AŞÇI. URFALI

the taste türkiye özge güler özel

the taste türkiye özge güler özel

Vedat Doğan hazer amani

the taste türkiye iremcan kimdir

the taste türkiye iremcan instagram

the taste türkiye mehmet şah batan


the taste türkiye Kaan cicu

eliz ayça peker

eliz ayça peker
 

THE TASTE TÜRKİYE TAMER KERİMOĞLU


The Taste Türkiye Vedat Doğan Instagram hesabı

Sosyal medya hesabı bulunuyor. 2 binden fazla takipçisi var. 7500 civarı kişiyi takip ediyor. @chef_kaan hesabından ulaşabilirsiniz.


THE TASTE TÜRKİYE 2. SEZON YARIŞMACILARI

esen hünal

ALİ RONAY

RAFET İNCE


THE TASTE TÜRKİYE NEDİR?

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Esen Hünal ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendirecekler. Başarılı buldukları adayları, kendi takımlarına dahil edecekler. Eleme turunda tattığı yemeği kimin hazırladığını bilmeyen jüri, kendi ekibinden birini eleme riskiyle karşı karşıya kalacak. Programa gelen misafir şeflerin belirlediği konseptte yemeklerini hazırlayan takımlardan en başarılı performansı sergileyen yarışmacı, dokunulmazlık kazanacak. Türkiye’nin önde gelen şeflerinden olmak için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı “The Taste Türkiye”deki uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi birinci olmanın gururunu yaşayacak ve büyük ödülün sahibi olacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?