The Taste Türkiye İrem Can kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri

The Taste Türkiye'nin 2. sezon yarışmacılarından biri İrem Can. 30 aday arasından elemeyi geçmek isteyen başarılı şef hakkında binlerce kişi araştırma yapıyor. İrem Can kimdir? Kariyeri haberimizde yer alıyor.

Medya 04.09.2019, 17:30 05.09.2019, 12:36 Burak ZİHNİ
The Taste Türkiye İrem Can kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri

FOX TV ekranlarında yeni sezonu ile yayınlanacak olan The Taste Türkiye'nin 2. sezon yarışmacıları belli oldu. İrem Can ön eleme turunda mücadele verecek ve yarışmaya katılmaya hak kazanmaya çalışacak. Şeflere kendini beğendirmek isteyen genç yarışmacının kaderini kendisi belirleyecek. Ekranların lezzet programında yer alan İrem Hanım için şimdiden araştırmalar da başladı. The Taste Türkiye İrem Can kimdir? Kaç yaşında, nereli ve kariyeri nedir? Detaylar haberimizde yer almaktadır.
 


The Taste Türkiye İrem Can kimdir?

Yarışmanın en genç ismi olabilir belki de. 21 yaşında. Aslen Artvinli. İstanbul'da yaşıyor. Trabzon'da okuyor. Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü son sınıf öğremcisi. Side Crown Serenity Hotel ve Ataşehir Sheraton Hotel'de staj yaptı. En büyük hayali kendisine ait bir yemek programı sunmak. Doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı seviyor. Yayınladığı fragman ile yarışmacı olduğunu duyurdu. 
 

the taste türkiye çiğdem kaya kimdir

the taste türkiye çiğdem kaya

kaan arığ hazer amani

the taste türkiye simla çilingiroğlu

the taste türkiye simla çilingiroğlu

the taste türkiye iremcan kimdir

the taste türkiye iremcan instagram

the taste türkiye özge güler özel

the taste türkiye özge güler özel

eliz ayça peker

eliz ayça peker


the taste türkiye bilal keser

the taste türkiye bilal keser

the taste türkiye kasım kaçmaz

the taste türkiye kasım kaçmaz

THE TASTE TÜRKİYE TAMER KERİMOĞLU

cemil demirkol the taste türkiye

the taste türkiye mehmet şah batan

the taste türkiye berat cicu

koray maden

luca eyuboglu the taste türkiye


The Taste Türkiye İrem Can Instagram hesabı

Yarışmada adından en çok söz ettiren isimlerden biri olan ve yeni sezona da iddialı bir giriş yapan İrem Can'nın Instagram hesabı bulunmaktadır. Türkiye'nin birçok yerinde çekildiği fotoğrafları profilinden takipçileri için paylaşmaktadır. Güzelliği ile de konuşulacak gibi görünüyor. Şu anda 537 takipçisi ve 507 takip ettiği kullanıcı var.


THE TASTE TÜRKİYE 2. SEZON YARIŞMACILARI

esen hünal

ALİ RONAY

RAFET İNCE


THE TASTE TÜRKİYE NEDİR?

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Esen Hünal ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendirecekler. Başarılı buldukları adayları, kendi takımlarına dahil edecekler. Eleme turunda tattığı yemeği kimin hazırladığını bilmeyen jüri, kendi ekibinden birini eleme riskiyle karşı karşıya kalacak. Programa gelen misafir şeflerin belirlediği konseptte yemeklerini hazırlayan takımlardan en başarılı performansı sergileyen yarışmacı, dokunulmazlık kazanacak. Türkiye’nin önde gelen şeflerinden olmak için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı “The Taste Türkiye”deki uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi birinci olmanın gururunu yaşayacak ve büyük ödülün sahibi olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?