Yemekteyiz 12 Kasım Salı | Tülay Kaçıra kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Yemekteyiz'in Bursa'dan yayınlanacak haftasında ikinci yarışmacı Tülay Kaçıra oldu. Haftanın ikinci gününde Tülay Hanım'ın hazırladığı yemekler, menüsü ve aldığı puanlar merak ediliyor. İşte yanıtı.

Medya 12.11.2019, 09:13 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 12 Kasım Salı | Tülay Kaçıra kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Seda Sayan'ın renkli ve eğlenceli sunumuyla yeni bir haftaya başlayan Yemekteyiz bu hafta Bursa'da sıra ikinci yarışmacıya geldi. İskenderin ve kestane şekerinin yanısıra pek çok kültel ve tarihi öğenin başkenti olan Bursa'dan yarışmaya katılan isimler, hünerlerini sergileyecek ve 10 bin liralık ödülün sahibi olabilmek için yarışacak. O yarışmacıların ikincisi Tülay Kaçıra. İlk gün mutfakta ter döken Tülay Hanım'a eleştiriler eksik olmayacak ancak eğlenceli anlar da yaşanacak. Peki Tülay Kaçıra kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

 


Tülay Kaçıra kaç puan aldı?

Tv8'de 16:00 itibarıyla başlayacak olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yeni bölümünde Tülay Hanım''ın alacağı puanlar yayın sornası haberimizde yer alacak.
 


Tülay Kaçıra'ın menüsünde hangi yemekler vardı?

Tülay Hanım'ın menüsündeki yemekler haberimizde olacak.
 


 

Yemekteyiz Remziye Erkeç (Ergeç) kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz İkbal Özdem kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Zeynep Bağdatlı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Tülay Kaçıra kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Ali Yiğit kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı


 


Seda Sayan ile Yemekteyiz 12 Kasım Salı özeti ve fragmanı

Tülay Hanım güne "Yemeklerim de kalite ben de marka. Yemeklerimle geliyorum" ifadeleriyle başladı. Renkli bir alışveriş süresi geçirdikten sonra mutfağa giren Tülay Hanım'a acımasız eleştiriler de geldi. Ayrıca Ali Bey'in 'Şov adamıyım' sözleri herkesi şoke edecek. Yemekteyiz saat 16:00'da TV8'de.


 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?