Yemekteyiz 14 Ocak Pazartesi İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı

TV8'de hafta içi ekranlara gelen Yemekteyiz'de ilk yarışmacı bugün ter dökecek. Peki 14 Ocak Pazartesi günü kim yarıştı ve hangi yemekleri yaptı? İşte detaylar...

Medya 14.01.2019, 09:04 14.01.2019, 16:25 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 14 Ocak Pazartesi İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz programı 14 Ocak Pazartesi yayını ile başlıyor. Yarışmacılar tüm hünerlerini sergileyerek hem marifetlerini Türkiye karşısında kanıtmala fırsatını yakalayacak hem de büyük ödülü kazanabilmek adına adım atmış olacak. Geçen haftanın ardındana bugün ilk yarışmacının hangi menüyü hazırladığı, yemekleri ve tercihleri merak konusu oldu. TV8 Pazartesi Yayın Akışı içinde en çok ilgiyle takip edilen yayınlardan biri olan Yemekteyiz ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

Onur Büyüktopçu'nun keyifli sunumuyla ekranlara taşınan Yemekteyiz'de izleyiciler yeni günü sabırsızlıkla bekliyor. Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Yeliz Odabaş, Ayşegül Kılıç, Sefer Onursal, Meryem Dündar, Sibel Karlı yeni haftanın yarışmacıları


yemekteyiz yeliz odabaş kimdir

yemekteyiz ayşegül kılıç kimdir

yemekteyiz sefer onrusal kimdir

yemekteyiz meryem dündar kimdir

yemekteyiz sibel kırlı kimdir

Yemekteyiz 14 Ocak Pazartesi yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın ilk yarışmacısı henüz belirlenmedi. Programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Yemekteyiz'in ilk gün yarışmacısı kim? sorusunu da sormaya başladı.

Yemekteyiz 14 Ocak Pazartesi İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138