Yemekteyiz Ayşegül Kılıç kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarının popüler yarışması Yemekteyiz'in 14-18 Ocak haftasındaki yarışmacılarından Ayşegül Kılıç Hanım kimdir? Nereli ve hangi yemekleri hazırladı?

Medya 14.01.2019, 15:53 16.01.2019, 08:48 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Ayşegül Kılıç kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin gündüz kuşağındaki yemek programı Yemekteyiz yeni bir haftaya başladı. Bu hafta hünerlerini sergileyecek olan yarışmacılar hakkındaki bilgiler de merak edilerek araştırılıyor. Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla gerçekleşen programın ikinci günde yarışacak ismi Ayşegül Kılıç oldu. Güzel yarışmacı belirlenen menü için alışverişe çıktı. Sonrasında ise yemek telaşı başladı. Peki Ayşegül Kılıç Kaç yaşında ve nereli?

Yemekteyiz Ayşegül Kılıç kimdir?
Yemekteyiz'in ikinci yarışmacısı Ayşegül Kılıç oldu. 28 yaşında ve yatırım uzmanı. Aslen Diyarbakırlı. Yemek yapmak, müzik dinlemek, tenis en büyük tutkuları. Kendisini 'biraz ukalayım. En büyük isteği mütavazi olmak' sözleri ile tanımlıyor.
 

yemekteyiz yeliz odabaş kimdir

yemekteyiz ayşegül kılıç kimdir

yemekteyiz sefer onrusal kimdir


yemekteyiz meryem dündar kimdir

yemekteyiz sibel kırlı kimdirAyşegül Kılıç hangi yemekleri hazırladı?
TV8'de yarışmaya başlayan Ayşegül Hanım'ın menüsü haberimizde olacak..

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138