Yemekteyiz Sefer Onursal kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Yemekteyiz'de hafta ortasının yarışmacısı Sefer Onursal oldu. Sefer Bey'in ilgi çekici bir yarışmacı olması bekleniyor. Peki Sefer Onursal kimdir, kaç yaşında nereli ve mesleği?

Medya 16.01.2019, 05:58 16.01.2019, 06:24 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Sefer Onursal kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8'in lezzet programı olan Yemekteyiz'in üçüncü gününde Sefer Onursal yarışacak. Erkeklerin bu yarışmada boy göstermesi kadınlar tarafından bazen yadırgansa da kimi zaman çok lezzetli ve takdir edilesi menüler hazırlandığı gerçek. Sefer Bey de bunu başarmak ve büyük ödülü kazanmak için yarışmaya katıldı.Peki Sefer Onursal kimdir, kaç yaşında nereli ve mesleği?

Yemekteyiz Sefer Onursal kimdir?
Yemekteyiz'in üçüncü gününde Sefer bey hünerlerini sergileyerek rakiplerinden ve Onur Bey'den puan almaya çalışacak. İstanbul Teknik Üniversitesi, Turizm İşletmeciliği mezunudur. Otelcilik yapan Sefer Onursal, profesyonel restoran ve otel yöneticisidir. Restoran müdürlüğü diplomasını Amerika'da alan Onursal, kendisinin Fast Food alanında uzman olduğunu ifade etmektedir. Türkiye'nin ilk franchising fast food menajerlerinden birisi olduğunu söyleyen Sefer Onursal, mutfak ve salon koordinasyonu olarak dünya şampiyonluğu olduğunu ifade etmektedir. Dünyanın en iyi müdürü seçildiğini aktarmaktadır. En büyük hobisinin yemek yapmak olduğunu söylemektedir. Sefer Onursal 53 yaşındadır.

yemekteyiz yeliz odabaş kimdir

yemekteyiz ayşegül kılıç kimdir

yemekteyiz sefer onrusal kimdir

yemekteyiz meryem dündar kimdir

yemekteyiz sibel kırlı kimdirSefa Onursal hangi yemekleri hazırladı?
TV8'de yarışmaya başlayan Sefa Onursal'ın menüsü haberimizde olacak.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138