Yemekteyiz Müzeyyen Eser Altaç kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Yemekteyiz'in 9-13 Eylül haftasında yarışacak isimler belli oldu. Onlardan biri de Müzeyyen Eser Altaç. Peki Müzeyyen Eser Altaç kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Medya 09.09.2019, 15:35 12.09.2019, 10:36 Burak ZİHNİ

TV8'in en popüler yarışmalarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı yarışmacılar 9-13 Eylül arasında ter dökecek ve büyük ödülü kazanabilmek adına yarışacak. Yarışmacılar arasında Müzeyyen Eser Altaç da bulunuyor. Peki Müzeyyen Eser Altaç kimdir, kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

 

Müzeyyen Eser Altaç kimdir?

43 yaşında. Ispartalı. İstanbul'da yaşıyor. Son derece idialı.yemekteyiz ebru eğinlioğlu

ebru eğinlioğluyemekteyiz müzeyyen eser altaç

yemekteyiz müzeyyen eser altaç

yemekteyiz neşe kır

yemekteyiz yıldız aydoğdu

yemekteyiz enis andaç


Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.

 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (1)
Mehmet 12 ay önce
Çok seksi
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?