Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir kaç yaşında nereli ve mesleği

Yemekteyiz yarışmacıları arasındaki merak edilen isimlerden birine geldi sıra. Yavuz Azap kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir gibi soruların cevabı haberimizde.

Medya 10.12.2018, 19:18 10.12.2018, 19:42 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir kaç yaşında nereli ve mesleği

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de yayınlandığı her bölüm büyük bir ilgiyle izlenen Yemekteyiz'in 10-14 Aralık haftasındaki yarışmacılardan biri de Yavuz Azap oldu. İki erkek yarışmacıdan biri olan Yavuz Azap hakkındaki bilgiler de merak edilmeye başlandı. Pakize Baş'ın yarıştığı illk günde menüyü sert bir dille eleştiren ve üstüne de 'Dayak yemesek iyi' ifadelerini kullanark dikkat çeken Yavuz Azap kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte detaylar...

Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir?
Pakize Baş gibi Yavuz Azap da aslen Karadenizlidir. Yavuz Azap 44 yaşındadır. Asıl mesleği işletmeciliktir. Aslen Trabzonludur ve iki yıllık evlidir. Şimdilerde kendi kafesini işletiyor.

pakize baş yemekteyiz

pakize baş fotoğrafları


yemekteyiz burak bakkal kimdir

nazmiye akkömür kimdir


yemekteyiz figen yücetepe kimdir

Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

Yorumlar (7)
Fatma 2 yıl önce
Soyadı gibi azap yüklü bi insan sahsen kendini bsy zannedip misfrlikte kendini lux restrnda havasına sokup etrafnda garsonlar olmasi gerktigi hissi verdi nerden buluyosnz bunun gibi egolu ukala insanlari bi prgram keyfimz var düzgün sohbetli kisiler gelsin
Menşure Kızılkaya 2 yıl önce
Yavuz topluma vede karşısındaki insanlara saygısı olmayan sadece kameralara oynayan biri
Süleyman 2 yıl önce
Yavuz bey karşındakileri aşağalayan cümleler kuruyor bence aşçılık var bu beyde açığa çıkarılmalı
Mehmet 2 yıl önce
Bu tür insanları nerden buluyorsunuz halkın izlediği yarıßmalara
Mehmet 2 yıl önce
Bu tür insanları nerden buluyorsunuz halkın izlediği yarıßmalara
Mehmet 2 yıl önce
Bu tür insanları nerden buluyorsunuz halkın izlediği yarıßmalara
İsmail 2 yıl önce
Beraber lise de okuduk kimse sevmez di onu
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?