Zuhal Topal'la Sofrada 26 Nisan - 30 Nisan yarışmacıları kimdir?

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan FOX TV'deki maratonunu sürdüren Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası bugün başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin kıyasıya mücadelesinde yarışacak isimler merakla bekleniyor ve haklarındaki bilgiler de araştırılıyor. Bu sebeple de pek çok araştırma yapılıyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 26 Nisan - 30 Nisan yarışmacıları kimdir? Gelin ve kayınvalideleri sizler için derledik.

Medya 26.04.2021, 14:57 Burak ZİHNİ

Yemeklerin yapıldığı, eğlencenin bitmediği ve puanların can yaktığı Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bir haftası daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bugünden itibaren ekranlardaki yerini alacak beş bölümde yarışacak gelinler ve kayınvalideler 15 bin lirayı kazanabilme mücadelesi verecek. Her anı lezzetli, heyecanlı ve eğlenceli olduğu kadar gergin geçmeye de aday bir bölüm daha seyircileri bekliyor. Cuma günü 15 bin liranın sahibini bulacağı maratonu zaferle tamamlamak isteyen beş takımın amansız rekabeti yine seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. Haftanın yemeğini menüleri ile birleştirmek ve bu doğrultuda hareket etmek isteyen yarışmacıların isimleri ve kim oldukalrı yönünde de çok sayıda sorgulama var. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 26-30 Nisan yarışmacıları kimdir? Bu haftanın gelin ve kayınvalideleri haberimizde yer alıyor.

Puan savaşı tavan yapacak

Pazartesi gününden cumanın son anına kadar yaşanan heyecan herkesi televizyon karşısına kilitleyecek. Beş gelin ve kayınvalidenin tek hedefi 15 bin lira ile evine dönebilmek. Yayınlanan fragmanda yepyeni bir haftanın daha korakor geçeceği belli oldu. Kayınvalideler savaşa devam ediyor. Yine gelinleri için birbirlerine girmeyi başardılar. Bir kaynananın yemekleri beğenmemesi üzerine 'Senin gelininin benden çekecceği var' cevabı veren diğer kaynana herkesi şaşırtı. Hepsi ve daha fazlası Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümünde.


 

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları kimdir?

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle tüm yarışmacıları tahsis edilen villasında ağırlayan Zuhal Topal'la Sofrada'da tüm çekimler buna uygun şekilde yapılıyor. Yarışmacıların testlerinin yanısıra vücut ısısı ölçülerinden maskelerine ve temaslarına kadar birçok konuda azami dikkat gösteriliyor. Bugünden itibaren yarışacak gelin ve kayınvalideler de sabırsızlıkla bekleniyor. İzleyiciler isimlerini öğrenmek adına araştırmalarda bulunuyor. Zuhal Topal'la Sofrada 26 Nisan - 30 Nisan yarışmacıları açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

  • 26 Nisan 2021 Pazartesi: (Gelin) (Kayınvalide)
  • 27 Nisan 2021 Salı: (Gelin) (Kayınvalide)
  • 28 Nisan 2021 Çarşamba: (Gelin) (Kayınvalide)
  • 29 Nisan 2021 Perşembe: (Gelin) (Kayınvalide)
  • 30 Nisan 2021 Cuma: (Gelin) (Kayınvalide)
     


Zuhal Topal'la Sofrada'da geçen hafta ne oldu?

Yüzlerce bölümdür yayınlanan maratonuyla adından söz ettiren yarışma özellikle ev kadınları tarafından sevilerek izlenen Zuhal Topal'la Sofrada'da geçen hafta Hülya Karaca Ataş, Cemile Kırma, Ferquane Yehtiyeva, Özge Azgan ve Canan Seferoğlu yarıştı. Haftanın kazananı Özge Azgan ve kayınvalidesi oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada Elçin Tunga

Zuhal Topal'la Sofrada Arzu Beyaz

Zuhal Topal'la Sofrada Aysun Demir Korkmaz

Zuhal Topal'la Sofrada Merve Keçeci

Zuhal Topal'la Sofrada Nazlı Türhan

Zuhal Topal'la Sofrada Şahine

Zuhal Topal'la Sofrada Gülfidan

Zuhal Topal'la Sofrada Şeyma Nur Cici

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Özbey

Zuhal Topal'la Sofrada Nermin AksoyZuhal Topal'la Sofrada Suzan Gökmenler

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Marhan

Zuhal Topal’la Sofrada Şahide Karageç

Zuhal Topal’la Sofrada Merve Uzal Çelik

Zuhal Topal’la Sofrada Yasemin İnce

Zuhal Topal’la Sofrada Rukiye Sadıkova

Zuhal Topal’la Sofrada Tuğçe Kaya

zuhal topal'la sofrada maysa kaya

zuhal topal'la sofrada nuray korkusuz

zuhal topal'la sofrada merve dilan zengin

zuhal topal'la sofrada Zeynep Kübra Erdal

zuhal topal'la sofrada Nazlı Kübra Keleş

 

Zuhal Topal'la Sofrada Bilge Aslı Erkuş

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Terzioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Figen Acar

Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Melike Tuncel

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?