Zuhal Topal'la Sofrada 20 Nisan Salı puanları | Cemile Kırma kaç puan aldı?

FOX TV'nin sevilerek izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların fenomenler haftasında kozlarını paylaştığı maratonun ikinci günü de nefes kesecek. Gelinlerin marifetlerini sergilediği yarışmada puanları veren kayınvalideler arasındaki amanasız rekabet herkesi televizyon başına kilitleyecek. Bugünün gelini Cemile Kırma oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Cemile Kırma kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 20 Nisan Salı puanları haberimizde yer alıyor.

Medya 20.04.2021, 14:55 21.04.2021, 14:59 Burak ZİHNİ

Birbirinden iddialı yarışmacıların ter döktüğü Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın ikinci günü ekranlara geliyor. Dün Hülya Karaca Ataş'ın yarıştığı ilk bölümün ardından gözler bugüne çevrildi. Kendisine verilen sürede en iyi puanları alabilmek adına kaynanasının da desteği ile mutfağa girecek ve marifetlerini sergileyecek isim Cemile Kırma oldu. Programın 587. bölümünde yarışarak 15 bin lirayı elde etmek isteyen deneyimli yarışmacı fenomenler haftasına adını altın harflerle yazdırmayı da hedefliyor ancak bunun için işi çok zor. Kayınvalidelerinin beğenme eşiğinin farklı ve yüksekte olması bu durumu daha da zorlaştırıyor. Gözler gün sonunda. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Cemile Kırma kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 20 Nisan Salı puanları haberimizde yer alıyor.

Cemile Kurma'nın menüsü

Bugün yeni haftanın ikinci yarışmacısı olara önce alışverişte ardından da mutfakta birincilik adına ter dökecek Cemile Kırma sofrada ise kayınvalidelere karşı zorlu bir sınav verecek. Ramazan ayında daha da fazla özen gösterilen sorfralara yardımcı olması beklenen menüsü ile yarışacak deneyimli gelinin menüsü haberimizde yer alıyor.


Cemile Kurma'nın puanları

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 138'inci haftasında ikinci yarışmacı olarak hünerlerini gösteren Cemile Kırma en yüksek puanları alabilmek adına kolları sıvayacak. Kayınvalidelerin beğeni çıtası çok yükskte. Bu sebeple elinden gelenin en iyisini yapmalı. Son sözü Zuhal Topal söyleyecek. Yarışmacının aldığı puanlar haberimize eklenecek.


 

Zuhal Topal'la Sofrada Suzan Gökmenler

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Marhan


 

Zuhal Topal’la Sofrada Şahide Karageç

Zuhal Topal’la Sofrada Merve Uzal Çelik

Zuhal Topal’la Sofrada Yasemin İnce

Zuhal Topal’la Sofrada Rukiye Sadıkova

Zuhal Topal’la Sofrada Tuğçe Kaya

zuhal topal'la sofrada maysa kaya

zuhal topal'la sofrada nuray korkusuz

zuhal topal'la sofrada merve dilan zengin

zuhal topal'la sofrada Zeynep Kübra Erdal

zuhal topal'la sofrada Nazlı Kübra Keleş

 

Zuhal Topal'la Sofrada Bilge Aslı Erkuş

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Terzioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Figen Acar

Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?