Zuhal Topal'la Sofrada 9 Eylül Pazartesi | Yağmur Urlu ve Ümbül Urlu kaç puan aldı

FOX TV'nin sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada bugün iki iddialı yarışmacıya konuk oluyor. Yağmur Urlu ve kaynanası Ümbül Urlu haftayı birinci bitirebilmek adına mücadele verecek. Peki Yağmur Urlu ve Ümbül Urlu kaç puan aldı? 9 Eylül Pazartesi puan tablosu haberimizde.

Medya 09.09.2019, 12:11 11.09.2019, 08:34
Zuhal Topal'la Sofrada 9 Eylül Pazartesi | Yağmur Urlu ve Ümbül Urlu kaç puan aldı

Başarılı sunucu Zuhal Topal'ın sunduğu yemek programında 15 bin lira heyecanı devam ediyor. İlk iki günün ardından bugün sıra Yağmur ve Ümbül Urlu gelin kaynanasına geldi. Birbirine bağlı gelin ve kayınvalidenin performansı merakla bekleniyor. Yapacakları yemekler ve alacakları puanlar da hafta için belirleyici olacak. Zuhal Topal'ın da katkıda bulunacağı puanın ardından neler yaşanacağı öğrenilmek isteniyor. Zuhal Topal'la Sofrada 9 Eylül Pazartesi puan durumu haberimizde.
 


Zuhal Topal'la Sofrada 9 Eylül Pazartesi Puıan Durumu

Beş gelin ve kaynananın iddialı bir şekilde yarıştığı Zuhal Topal'la Sofrada programının bugünkü yarışmacıları Yağmur Hanım ve Ümbül Hanım'ın puanları merakla öğrenilmek isteniyor. Puan durumu belli olduktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Yağmur Urlu ve kaynanası Ümbül Urlu kimdir

Yağmur Hanım 25 yaşında ve yeni evli. Kaynana ise tam bir Azeri kadını. 15 bin lira bizim diyorlar.zuhal topal'la sofrada büşra topçu ve gülcan yaylakirazı

zuhal topal'la sofrada Neslihan Taşkal Kaya ve kaynanası Naciye Kaya


zuhal topal'la sofrada serap ecer ve kaynanası melek ecer

zuhal topal'la sofrada yağmur urlu ve ümbül urlu

zuhal topal'la sofrada kader tural ve kaynanası meltem tural
 


Yağmur Urlu kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Yağmur Urlu alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan Yağmur Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

Yağmur Urlu hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Yağmur Urlu'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Yağmur Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?