13 Mayıs 2021 Perşembe Ankara At Yarışı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği at yarışlarında bayram heyecanı yaşanıyor. Ancak bu kez tek bir ilde gerçekleşecek koşular altılı ganyan severlerin karşısına çıkacak. Binlerce kişi hazır kuponlar ve banko tahminler bulabilmek adına sorgulamalar gerçekleştiriyor. 13 Mayıs 2021 Perşembe Ankara At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

Spor 12.05.2021, 08:03 12.05.2021, 08:25 Burak ZİHNİ
13 Mayıs 2021 Perşembe Ankara At Yarışı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Haftanın 7 gününde binlerce kişiyi her ne kadar şu anda koronavirüs süreci sebebiyle olmasa da hipodromlara çeken, internet üzerinde araştırmalara iten ve altılı ganyan bayilerinde takip ettiren at yarışları bugün de ilgi odağı. Koşuları canlı bir şekilde takip etmek üzere sorgulamalarda bulunan altılı ganyan tutkunları canlı yayın bilgilerini, koşuların saatlerini ve hangi jokeylerin yarışacağını çğrenmek istiyor. Ayrıca hazır kupon ve banko tahminler konusunda da çok saydıa araştırma söz konusu. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


13 Mayıs Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Ankara yarışları 13.00'ta başlayacak ve 17.00'de sona erecek. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

13 Mayıs Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?