17 Mayıs 2021 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Binlerce kişinin ilgiyle takip ettiği at yarışlarında yeni bir hafta daha başlıyor. İki büyük şehirde koşacak atlar için araştırmalar yapılıyor ve banko tahminler bulunmaya çalışılıyor. Hazır kupon arayan okuyucularımızın da sayısı bir hayli fazla. 17 Mayıs 2021 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

Spor 16.05.2021, 07:46 Burak ZİHNİ
17 Mayıs 2021 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. Şanlıurfa ve Bursa'daki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Şanlıurfa'da koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Şanlıurfa ve Bursa at yarışlarında hangi atlar favori? 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 17 Mayıs 2021 Pazartesi Şanlıurfa altılı sonuçları. 17 Mayıs 2021 Pazartesi Bursa altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Şanlıurfa'daki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun.

17 Mayıs 2021 Pazartesi Şanlıurfa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

17 Mayıs 2021 Pazartesi Şanlıurfa At Yarışı Programı

17 Mayıs 2021 Pazartesi Şanlıurfa At Yarışı Programı
 

17 Mayıs 2021 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)


17 Mayıs 2021 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı

17 Mayıs 2021 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı
17 Mayıs 2021 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı
 

Yorumlar (1)
Hilal 7 ay önce
Ha yemin ha emanet fark eden hic bir sey yok songul ve umit sanki onlarin uzerinden oynaniliyo nbu ne zaman cikacak songulun pislikleri ne zaman sogul hapse girecek umit in ne zaman bir piskomat ortaya cikacak hetcekten insan sagliyla oynaniyor resmen cok yazik getcekten acik konusmak istersek reygan ve hikmet diziden cikinca dizi hic iyi olmamis bu cavidanin skli dengesi ne zaman yerine grlecek cavidan artik dongulun pisliklerini ortaya cikarsin artik hikmet melikeye verdigi o kagidi artik rmire versin artikkkk su songulun pidlikleri ortaya ciksin artik gerçekten su songul artik hapse girsin artik biz onguku istemiyoruzzzxz artik
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?