29 Ekim Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçı canlı izle - Sivasspor Maccabi Tel Aviv maçı canlı izle
Avrupa'nın 2 numaralı kupası olan UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan ikinci hafta maçları ile sürüyor. Bibirinden iddialı takımların yer aldığı turnuvada bugün de çekişmeli maçlar futbol severleri bekliyor. Türkiye'nin de Sivasspor ile katılacağı organizasyonda gözler galibiyete çevrildi. Cumhuriyet Bayramı sebebiyle İsrail ekibi Maccabi Tel Aviv karşısında anlamlı bir 90 dakikaya çıkacak olan Yiğidolar kazanmaktan başka bir şey düşünmüyor. 29 Ekim Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçı canlı izle seçenekleri ve Sivasspor Maccabi Tel Aviv maçı canlı izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.
Sivasspor Maccabi Tel Aviv maçı saat kaçta ve hangi kanalda?
Temsilcimizin bu akşam İsrail ekibi Maccabi Tel Aviv ile oynayacağı müsabaka saat 20:55'te başlayacak ve beIN SPORTS 1'den canlı yayınlanacak. Ayrıca aşağıdaki ülkelerde de yayınlanacak kanalların listesi bulunmaktadır;
Hindistan Sony LIV
İran beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Irak beIN Sports HD 12, beIN SPORTS CONNECT
İrlanda BT Sport App, BTSport.com, Virgin TV Go
İsrail Sport 2
Cezayir beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Anguilla Flowsports.co, Flow Sports App
Antigua ve Barbuda Flow Sports App, Flowsports.co
Arjantin ESPN Play Sur
Aruba Flowsports.co, Flow Sports App
Avustralya Optus Sport
Avusturya DAZN
Bahamalar Flow Sports App, Flowsports.co
Bahreyn beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Bangladeş Sony LIV
Barbados Flowsports.co, Flow Sports App
Bermuda Flow Sports App, Flowsports.co
Bhutan Sony LIV
Bolivya ESPN Play Sur
Brezilya Watch ESPN Brasil
British Virgin Adaları Flowsports.co, Flow Sports App
Brunei beIN Sports Connect Malaysia, beIN Sports Connect
Kamboçya beIN Sports Connect
Kanada DAZN, CBS All Access
Cayman Adaları Flow Sports App, Flowsports.co
Çad beIN Sports HD 12, beIN SPORTS CONNECT
Şili ESPN Play Sur
Çin PPTV Sport China
Kolombiya ESPN Play Sur
Danimarka Eurosport Player Denmark
Djibouti beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Dominica Flowsports.co, Flow Sports App
Ekvador ESPN Play Sur
Mısır beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Finlandiya C More Suomi
Fransa RMC Sport en direct
Almanya DAZN
Grenada Flow Sports App, Flowsports.co
Hong Kong beIN Sports Connect Hong Kong
Jamaika Flow Sports App, Flowsports.co
Ürdün beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Kuveyt beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Laos beIN Sports Connect
Lübnan beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Libya beIN Sports HD 12, beIN SPORTS CONNECT
Malezya beIN Sports Connect Malaysia
Maldivler Sony LIV
Moritanya beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Montserrat Flowsports.co, Flow Sports App
Fas beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Nepal Sony LIV
Yeni Zelanda beIN Sports Connect New Zealand
Norveç TV2 Sumo
Umman beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Pakistan Sony LIV
Palestinian Territory beIN Sports HD 12, beIN SPORTS CONNECT
Panama Flow Sports App, Flowsports.co
Paraguay ESPN Play Sur
Peru ESPN Play Sur
Filipinler beIN Sports Connect Philippines
Katar beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
St. Kitts ve Nevis Flowsports.co, Flow Sports App
St. Lucia Flow Sports App, Flowsports.co
St. Vincent / Grenadines Flowsports.co, Flow Sports App
Seyşeller Flow Sports App, Flowsports.co
Singapur beIN Sports Connect Singapore
Somali beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Güney Sudan beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
İspanya Movistar+
Sri Lanka Sony LIV
Sudan beIN Sports HD 12, beIN SPORTS CONNECT
İsveç Eurosport Player Sweden
Suriye beIN Sports HD 12, beIN SPORTS CONNECT
Tayland beIN Sports Connect
Trinidad Tobago Flowsports.co, Flow Sports App
Tunus beIN Sports HD 12, beIN SPORTS CONNECT
Türkiye beIN CONNECT Turkey, beIN Sports Turkey, Digiturk Play
Türk ve Caicos Adaları Flow Sports App, Flowsports.co
Birleşik Arap Emirlikleri beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports HD 12
Birleşik Krallık BTSport.com, BT Sport App
Amerika Birleşik Devletleri TUDNxtra, CBS All Access, TUDN App, TUDN.com
Uruguay ESPN Play Sur
Venezuela ESPN Play Sur
Yemen beIN Sports HD 12, beIN SPORTS CONNECT
UEFA AVRUPA LİGİ’NDE BUGÜN
A GRUBU
23.00 Roma-CSKA Sofya
23.00 CFR Cluj-Young Boys
B GRUBU
23.00 Arsenal-Dundalk
23.00 Molde-Rapid Wien
C GRUBU
23.00 Slavia Prag-B. Leverkusen
23.00 Nice-H. Be’er Sheva
D GRUBU
23.00 Benfica-Standard Liege
23.00 Rangers-Lech
E GRUBU
23.00 Granada-PAOK
23.00 Omonia-PSV Eindhoven
F GRUBU
23.00 AZ Alkmaar-Rijeka
23.00 Real Sociedad-Napoli
G GRUBU
20.55 AEK-Leicester
20.55 Zorya-Sporting Braga
H GRUBU
20.55 Milan-Sparta Prag
20.55 Lille-Celtic
I GRUBU
20.55 Qarabağ-Villarreal
20.55 Sivasspor-M. Tel Aviv
J GRUBU
20.55 LASK Linz-Ludogorets
20.55 Antwerp-Tottenham
K GRUBU
20.55 CSKA Moskova-Dinamo Zagreb
20.55 Feyenoord-Wolfsberger
L GRUBU
20.55 Kızılyıldız-Slovan Liberec
20.55 Gent-Hoffenheim
MUHTEMEL 11'LER
Sivasspor: Samassa, Uğur, Caner, Camara, Robin, Cofie, Hakan, Fajr, Gradel, Yatabare, Kayode.
Maccabi Tel Aviv: Daniel, Kandil, Tibi, Yeini, Saborit, Davidzada, Glazer, Peretz, Cohen, Golasa, Shechter
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.