Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson kararı verildi!

Son şampiyon Beşiktaş'ın, tecrübe abidesi futbolcusu Atiba Hutchinson için Siyah-Beyazlı yönetim flaş bir adım atmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki aylarda 39 yaşına girecek olan Atiba'ya önümüzdeki sezon teknik ekibe katılması için teklif yapılmaya hazırlanılıyor. Yönetimin bu hamlesinin Atiba cephesinden de olumlu dönüş yapılması bekleniyor.

Spor 11.10.2021, 08:12 11.10.2021, 08:14 Burak ZİHNİ
Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson kararı verildi!

Son üç sezondur futbolu bırakma eşiğinde olmasına rağmen her defasında sözleşmesi bir yıllığına uzatılan Kanadalı oyuncu artık hocalığa ısınıyor. Türkiye Gazetesi'nin haberine göre, Şubat ayında 39 yaşına girecek olan Atiba'nın önümüzdeki sezon teknik kadroda olması için teklif yapılacak. Yönetimin bu girişimine Kanadalı efsanenin de olumlu bakması bekleniyor.


İSTANBUL'DA MUTLU

Hutchinson daha önce yaptığı açıklamada Beşiktaş'ta teknik adamlık fikrine sıcak baktığını belirterek "Zamanı geldiğinde masaya oturup ciddi bir şekilde bunu konuşmayı ben de isterim" sözlerini kullanmıştı. Eşinin İstanbul'da uzun vadeli iş girişimlerinin ve çocuklarının İstanbul'a alışması sebebiyle Atiba'nın Türkiye'den ayrılmayı düşünmediği biliniyor. Yönetim, Sergen Yalçın'la da görüştükten sonra Atiba'nın yardımcı antrenörlüğü için girişimde bulunacak. Fotomaç

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138