PlayStation Plus (PS Plus) 2020 ekim ayı bedava oyunları | Ps4 ücretsiz oyun indir

Dünyada milyonlarca kişinin kullandığı ve her ay sabırsızlıkla beklediği ücretsiz PS4 oyunları belli oldu. Buna göre PlayStation 4 kullanıcıları ekim ayı içerisinde PS Plus'a eklenen oyuncuları ücretsiz oynayabilecek. İşte Sony'nin bu ay PlayStation 4 için sunduğu ve bedava indirilebilecek oyunlar listesi..

Teknoloji 30.09.2020, 10:42 Burak Zihni

Sony dünyanın en çok tercih edilen sanal platformlarından olan PlayStation Plus (PS Plus) için 2020 Ekim ayı bedava indirilebilecek oyunlar listesinin açıklanması bekleniyor. PS4 platform için oynanabilecek oyunların listesi haberimizde.


PS Plus üyeliği nasıl alınır?

Milyonlarca kullanıcıyla aynı platformda yer almak ve onlarla iletişime geçip karşılıklı oynayabilmeniz için PS Plus üyeliği şart koşulmaktadır. Bunun için izlemeniz gereken iki yol vardır. Bunlardan ilki Sony'nin kendi sitesinden PS Plus sekmesine tıklayarak üyeliğinizi başlatmaktır. Tanımladığınız mail ve şifreyle birlikte konsolunuzdan bilgileri girdiğinizde üyeliğiniz aktifleştirilecektir. İkinci husus ise konsolun kendisidir. Konsol üzerindeki menüden üst sekmelere gelip PS Plus üyeliğine tıklayarak paket seçiminizi yaparak üyelik başlangıcı yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli teknoloji firmalarından da şifre paketleri alabilirsiniz. 

2020 PS Plus üyeliği kaç lira?


PS Plus üyeliği olarak dört paket bulunmaktadır. Bunlardan ilki kullanıcıların PS Plus'u tanıması ve öğrenmesi adına verilen 14 günlük deneme paketidir. Bu dönemde herhangi bir ücret ödenmez. Deneme sürecinin ardından 1, 3 ve 12 ay olmak üzere üç seçenek daha kullanıcıların satın alabilmesi için hazırlanmıştır. PS Plus 1 aylık üyeliği 23,99 TL, 3 aylık üyeliği 74,99 TL ve 12 aylık paket 179,99 TL'dir.

 


2020 PS Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları

Ekim ayında oyuncularla buluşacak oyunlar Assassin’s Creed Origins ve Wolfenstein: The New Order olarak sızdırıldı. Kesinleşen liste için Sony web sitesine ya da cihazınızdan PS Plus sekmesine göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?