PlayStation Plus (PS Plus) 2020 eylül ayı bedava oyunları | Ps4 ücretsiz oyun indir

Milyonlarca konsol oyuncunun merakla beklediği PlayStation Plus Network (PSN) eylül ayı bedava oyunları belli oldu. Buna göre Sony'nin belirlediği oyunlar gelecek aydan itibaren ücretsiz indirilebilecek ve oynanabilecek. PlayStation 4 oyuncuları şimdiden eylül ayı PlayStation Plus ücretsiz oyunları için sabırsız. İşte Sony'nin bu ay PlayStation 4 için sunduğu ve bedava indirilebilecek oyunlar listesi..

Teknoloji 25.08.2020, 10:35 30.09.2020, 10:43 Burak Zihni
PlayStation Plus (PS Plus) 2020 eylül ayı bedava oyunları | Ps4 ücretsiz oyun indir

Sony dünyanın en çok tercih edilen sanal platformlarından olan PlayStation Plus (PS Plus) için 2020 Eylül ayı bedava indirilebilecek oyunlar listesinin açıklanması bekleniyor. PS4 platform için oynanabilecek oyunların listesi haberimizde.


PS Plus üyeliği nasıl alınır?

Milyonlarca kullanıcıyla aynı platformda yer almak ve onlarla iletişime geçip karşılıklı oynayabilmeniz için PS Plus üyeliği şart koşulmaktadır. Bunun için izlemeniz gereken iki yol vardır. Bunlardan ilki Sony'nin kendi sitesinden PS Plus sekmesine tıklayarak üyeliğinizi başlatmaktır. Tanımladığınız mail ve şifreyle birlikte konsolunuzdan bilgileri girdiğinizde üyeliğiniz aktifleştirilecektir. İkinci husus ise konsolun kendisidir. Konsol üzerindeki menüden üst sekmelere gelip PS Plus üyeliğine tıklayarak paket seçiminizi yaparak üyelik başlangıcı yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli teknoloji firmalarından da şifre paketleri alabilirsiniz. 

2020 PS Plus üyeliği kaç lira?


PS Plus üyeliği olarak dört paket bulunmaktadır. Bunlardan ilki kullanıcıların PS Plus'u tanıması ve öğrenmesi adına verilen 14 günlük deneme paketidir. Bu dönemde herhangi bir ücret ödenmez. Deneme sürecinin ardından 1, 3 ve 12 ay olmak üzere üç seçenek daha kullanıcıların satın alabilmesi için hazırlanmıştır. PS Plus 1 aylık üyeliği 23,99 TL, 3 aylık üyeliği 74,99 TL ve 12 aylık paket 179,99 TL'dir.


 


2020 PS Plus Eylül ayı ücretsiz oyunları

The Witcher 3: Wild Hunt (2015)
Şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi RPG oyunlarından birisi olan The Witcher 3: Wild Hunt, iddialara göre önümüzdeki ayın PS Plus listesinde yer alacak oyunlardan birisi. CD Projekt tarafından geliştirilen bu oyun, yaklaşmakta olan Cyberpunk 2077 öncesinde listede yer alabilir gibi gözüküyor.

Gran Turismo Sport (2017)
Gran Turismo 7 ve PlayStation 5 öncesinde hayranları körüklemek isteyen Sony, önümüzdeki ayın ücretsiz oyunları arasına Gran Turismo Sport ekleyecek gibi gözüküyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?