Emanet 14. bölüm izle | Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'de hafta içi her akşam izleyicisiyle buluşan Emanet dizisinin yeni bölümü ekranlara geldi. Yaman ve Seher arasındaki ilişkinin filizlenmeye başlaması sonrasında İkbal ne yapacak? Yeni planları için hangi kozlarını kullanacak? Emanet 14. bölüm izle seçenekleri ve tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle altarnetifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 24.09.2020, 13:59 25.09.2020, 14:48 Burak Zihni

Yeni başladığı yayın hayatında izleyicileri beş gün boyunca izleyicileri ekran başına kilitleyen Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Ana haber bülteni sonrasında işlediği hikayesi, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla herkesin dikkatini çeken başarılı yapımın yeni bölm yine adından söz ettirdi. Yaman ile Seher'in Yusuf savaşında yepyeni bir aşk bekleniyor. Kendisini bir kadının kurtarması sonrası sarsılan Yaman, Seher'e karşı nasıl bir adım atacak? Emanet 14. bölüm izle seçenekleri ve tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle altarnetifleri haberimizde yer alıyor.
 


Emanet 14. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Seher Yaman’ın yaptığı jest karşısında şok olur. Kiraz ise önemli bir karar almak üzeredir. Seher, Yaman’ın jesti karşısında çok şaşırsa da asıl derdi başkadır. Seher’in Yaman’a söyledikleri, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşmasına sebep olur. Osman’ı kendinden geçmiş halde bulan Kiraz, geri dönüşü olmayan bir kararın eşiğindedir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı


emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 14. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?