Gelin Evi Saranur Avcı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV ekranlarının sevilerek seyredilen yarışması Gelin Evi'nde yarışacak gelinlerden biri olan Saranur Avcı hakkında çok sayıda kişi araştırmalarda bulunuyor. Peki, Gelin Evi Saranur Avcı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 29.05.2022, 16:28 29.05.2022, 16:53 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Saranur Avcı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Saranur oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Evi Saranur Avcı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde. 

Gelin Evi Saranur kimdir?

Bu hafta adını birincilik koltuğuna yazdırmak ve 10 çeyrek altını alarak evine dönmek isteyen Saranur Avcı Ankara'dan programa katılıyor. 24 yaşında. Sağlık meslek lisesi mezunu.10 aylık evli. Henüz çocuğu yok. Bol bol seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek, ailesi ve eşi ile sosyal aktivitelerde bulunmak, kahve ve yemek sunumları yapmayı çok seviyor. Instagram hesabı @umut8saranuravci'dır.


Gelin Evi Saranur Avcı kimdir

Gelin Evi Saranur Avcı kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?