Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni yarışmacılar açıklandı. Buna göre rakibeleri karşısında mücadele edecek olan gelin Gizem Sancaktar. Kendisinin performansı merak konusu iken hakkındaki araştırmalar da başladı. Peki, Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 02.11.2020, 06:37 02.11.2020, 06:56 Burak ZİHNİ

Onur Büyüktopçu'nun sunumu, birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerinin yanısıra lezzetli yemekleri ile de izleyicileri ekran başına kilitleyen Gelinim Mutfakta'da haftanın ilk bölümü başlıyor. Geride kalan haftada Zeynep Gökçe Kalyoncu ve kayınvalidesi elenmişti. Yerine gelecek isim de merak konusuydu. Yayınlanan fragmanda Gizem Sancaktar'ın yarışmaya dahil olacağı açıklandı. Güzel yarışmacı hakkındaki araştırmalar da başladı ve hayatına yönelik bilgiler merak ediliyor. Peki, Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


Bir hafta boyunca rakibeleri Ezgi, İlayda ve Aysun'a karşı gireceği yarıştan galip olarak ayrılmak ve hem gün sonlarında çeyrek altın hem de finalde beş altın bilezik kazanmak isteyen Gizem Sancaktar 27 yaşında. Aslen Ankaralı. 1.5 yıldır Servet Saltuk Sancaktar ile evli. Kedi ve köpeği var. Çok neşeli, sürekli gülen ancak haksızlığa gelemeyen bir yapısı var. Pozitif yaklaşımı seven güzel gelin istemediği durumlardan sinirlenebileceğini ifade ediyor. Kitap okumayı ve rap müziği çok seviyor. Bu sebeple de hızlı konuşuyor. Rakibelerinin bu konuda kendisinden çekeceği var. Akrep burcu olan güzel gelinin hedefi yarışmda uzun süre kalabilmek.

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Instagram hesabı

Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacısı Gizem Sancaktar'ın kendisine ait Instagram hesabı bulunmaktadır. Adı programda açıklandıktan sonra takipçi sayısını binlere ulaştırması bekleniyor. Kendisini @gizemmsancaktar adresinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (5)
Saadet 1 yıl önce
Çok iyi gidiyorsun gizem devam et ilaydaya çok yüz verme çok itici ve sevimsiz mimikleri bile beni öldürüyor
Suna 1 yıl önce
Cok iticisin Gizem, bir havalaniyorsun ama cabaya, hele o kayin validen cok cadaloz, hep yeni gelenlere hor goruyorsun,
Not. Ben Romanyadan yaziyorum
Cok sevimsizsin
Ecem 1 yıl önce
Sen böyle devam ediyorsun ya seni kendimden çok seviyorum aşkım benim
Müzeyyen 1 yıl önce
Gelinim mutfakta adil bir yarışma değil.her yeni geline 3 kayınvalide bir olup ama renkten ama çiğlikten yanmışlıktan iyi yemeğe bir veriyorlar.lütfen çok sevdiğim bu yarışmayı dürüst yönetin.bu ne ya adaletsiz altın alıyorlar.artık seyretmiycem bu yarışmayı.
Duru 1 yıl önce
Yani gizem çok iyisin böyle devam etmelisin canım benim bence böyle devam et çünkü aldığın puanlara bakıyorum baya iyisin sen ışık var sende kendine iyi bak
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?