Masum 138. bölüm özeti ve fragmanı izle - 7 Ağustos Cuma

Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olmayı başaran Masum'un 138. bölümü de merakla bekleniyor. Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşaanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan'da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil. Masum 138. bölüm özeti haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 06.08.2020, 06:33 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 135. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 138. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 137. bölüm özeti

Ahem düğün kartında Anita ismini görünce şok olur. Parag düğüne herkesin gitmesi gerektiğini söylerken Ahem işi için gelemeyebileceğini söyler. Ancak Şirag birlikte gideceklerini söyler. Ahem kafasını sallar. Raşi de kartı görür ve hemen annesine bilgi verir. Annesi ona özellikle Ahem’in katılmasını sağlamasını ister. Sonunda Modi ailesi hep birlikte düğüne gitmeye karar verir. Düğünde Anita ile Modi ailesi karşılaşır. Gopi ağlamaklı gözlerle bakarken Anita Ahem’e bakar ve ayrılır. Koki ise hala olayın şokundadır. Koki gitmek istediğini söyler ve Ahem’den onu bırakmasını ister. Şirag birlikte çıkacaklarını söyler. Jigar Raşi’yi bulur ve gideceklerini söyler. Raşi bir sandalyeyi yere atar ve dikkatleri üzerine çeker. Düğün sahibi Jayant Modi ailesinin kutsamaları aldıktan sonra gitmelerini ister. Koki adamın sevgi dolu ısrarlarına dayanamaz ve kalmaya karar verir. Raşi de seviniyor. Kinjal ve Urmi Dawal yüzünden gelir kapılarının gittiğine sinirlenirken Kinjal ojesini yere düşürür. Urmila’nın aklına yeni bir plan gelir. Koki Ahem’i izler ve ona durumunu sorar. Ahem iyi olduğunu söylerken Gopi de Ahem’in durumuna üzülür. Urmila ojeyi suyla karıştırıp rengini kırmızıya çevirir. Bazı kadınları çağırıp Kinjal’i kızdırdıkları için suların kızıl aktığını söyler. Bu sırada deprem olur. Urmi ve Kinjal dahil herkes çok korkar. Raşi öyle bir plan yapar ki annesi bile böyle bir plan yapamazdı. Raşi Anita ile Ahem’i bir şekilde aynı odaya kilitler. (Arada bir çok olay olur ancak fazla teferruata girip kafaları karıştırmak istemedim ve buraları kısa kestim) Anita buraya nasıl geldiklerini sorar ve palusunu çekerken Ahem ile birlikte yatağa düşerler. Onları arayan damat ve Gopi kapıyı açtıklarında Ahem ve Anita’yı aynı yatakta görürler. Herkes şoktadır. Masum 7 Ağustos Özeti sona erdi.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?