Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu? 30 Ekim Cuma puan durumu

FOX TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de bir haftanın daha sonuna gelindi. Pazartesiden bu yana yarışan yarışmacılar arasından birisi bugün 10 bin liranın sahibi olacak. Peki Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu? 30 Ekim Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 30.10.2020, 13:18 30.10.2020, 20:53 Burak ZİHNİ

Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de 49. haftanın son bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Pazartesi günü başlayan maratonda yarışmacılar kendilerine verilen sürede ve evde hünerlerini sergilemek üzere işlerini sergiledi. Ardından da puanlar verildi. Sıralama oluştu ancak öncesinde hem Serap'ın performansı hem de Kadir Ezildi'nin puanları sonrasında haftaya nokta kounlacak. Peki Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu? 30 Ekim Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Temizlik Benim İşim'de kim yarıştı?

Yarışmada 26 Ekim Pazartesi Aylin Çelik, 27 Ekim Salı Tuğçe Günyeli, 18 Ekim Fatma Hanım ve 15 Ekim Perşembe Tuğçe Demir yarıştı. Bugün ise Serap  Hanım marifetlerini gösterecek.

kuaförüm sensin esra demiral fotoğrafları


kuaförüm sensin esra demiral kimdir


Temizlik Benim İşim'de kim kazandı?

Haftanın ilk günden bu yana başlayan puan savaşında Temizlik Benim İşim'in birincisi merakla araştırılıyor. Ancak Kadir Ezildi puanını açıklamadığı için henüz belli değil. Hafta finaline nokta ünlü sunucunun puanlarıyla koyulacak. Ardından yarışmanın puan durumunu ve birincisini haberimizde okuyabilirsiniz.

Fatma birinci oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?