Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu ve kazandı? 23 Ekim Cuma

Kadir Ezildi'nin sunumu ve beş iddialı yarışmacını katılımı ile hafta içi her gün öğle saatlerinde ekranların tozunu alan Temizlik Benim İşim'de final zamanı. Naile Aktaş ile başlayan hafta bugün Yüsra Yayla ile sona eriyor. Güzeş yarışmacının alacağı puanlarla birlikte haftaya nokta konulacak. Peki, Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu ve kazandı? 23 Ekim Cuma Puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 23.10.2020, 12:54 23.10.2020, 13:00 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en hijyenik yarışma programı Temizlik Benim İşim'de haftanın finali geldi. Pazartesi günü başlayan yeni sezonun yarışmacıları arasındaki mücadelede Nimet Hanım kendisine verilen evi temizleyerek ilk sırada yer alıp 10 bin liralık ödülü kazanmak amacında. Kadir Ezildi'nin puanlarıyla belirlenecek olan kazananın kim olduğu merak konusu. Peki, Temizlik Benim İşim'de kim kazandı? İşte detaylar...
 


Temizlik Benim İşim'de kim yarıştı?

Yarışmada 12 Ekim Pazartesi Naile Aktaş, 13 Ekim Salı Merve Şahin, 14 Ekim Ayla Demirbaş Çalar ve 15 Ekim Perşembe Neşe Kavaklı yarıştı. Bugün ise Yüsra Yayla marifetlerini gösterecek.

kuaförüm sensin esra demiral fotoğrafları

kuaförüm sensin esra demiral kimdir


Temizlik Benim İşim'de kim kazandı?

Haftanın ilk günden bu yana başlayan puan savaşında Temizlik Benim İşim'in birincisi merakla araştırılıyor. Ancak Kadir Ezildi puanını açıklamadığı için henüz belli değil. Hafta finaline nokta ünlü sunucunun puanlarıyla koyulacak. Ardından yarışmanın puan durumunu ve birincisini haberimizde okuyabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138