Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu ve kazandı? 9 Ekim Cuma

Ekranların tozunu alan, temizlik konusunda ufkunuzu açan ve sınır tanımayan yarışmacılarıyla her bölümde farklı heyecanlar yaratan Temizlik Benim İşim'de bir hafta daha sona eriyor. Bugün Emine Hanım'a verilecek puanlarla birlikte haftaya nokta koyulacak ve ardından da birinci açıklanacak. Peki, Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu ve kazandı? 9 Ekim Cuma Puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 09.10.2020, 13:17 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en hijyenik yarışma programı Temizlik Benim İşim'de haftanın finali geldi. Pazartesi günü başlayan yeni sezonun yarışmacıları arasındaki mücadelede Emine Hanım kendisine verilen evi temizleyerek ilk sırada yer alıp 10 bin liralık ödülü kazanmak amacında. Kadir Ezildi'nin puanlarıyla belirlenecek olan kazananın kim olduğu merak konusu. Peki, Temizlik Benim İşim'de kim kazandı? İşte detaylar...
 


Temizlik Benim İşim'de kim yarıştı?

Yarışmada 5 Ekim Pazartesi Dilek Öztürk, 6 Ekim Salı Sıla Behiye Çinikara, 6 Ekim Çarşamba Çağla Apaydın ve 8 Ekim Perşembe Rabia Sırma yarıştı. Bugün ise Emine Hanım marifetlerini gösterecek.

kuaförüm sensin esra demiral fotoğrafları

kuaförüm sensin esra demiral kimdir


Temizlik Benim İşim'de kim kazandı?

Haftanın ilk günden bu yana başlayan puan savaşında Temizlik Benim İşim'in birincisi merakla araştırılıyor. Ancak Kadir Ezildi puanını açıklamadığı için henüz belli değil. Hafta finaline nokta ünlü sunucunun puanlarıyla koyulacak. Ardından yarışmanın puan durumunu ve birincisini haberimizde okuyabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138