Zuhal Topal'la Sofrada Nurcan Yağbasan kaç puan aldı? 23 Aralık Çarşamba puanları - Zuhal Topal bugün kaç puan verdi

Türkiye'nin en çok izlenen gelin ve kayınvalide yarışmalarının başında gelen Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümünde heyecan sürüyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde gözler bir kez daha gün sonunda alınacak olan puanlarda. Bugün mutfağa girerek hünerlerini sergileyecek isim de belli oldu. Buna göre Nurcan Yağbasan kendisine verilen 2.5 saatlik süre zarfında mutfağa girerek elinden gelenin en iyisini yapmak ve kayınvalidesiyle 15 bin lirayı kazanmak istiyor. Zuhal Topal'la Sofrada Nurcan Yağbasan kaç puan aldı? 23 Aralık Çarşamba puan durumu merakla bekleniyor. Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun yanıtı da haberimizde yer alıyor.

Televizyon 23.12.2020, 12:32 24.12.2020, 14:21 Burak ZİHNİ

FOX TV'nikn fenomen haline gelen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın bir hafta ortası daha ekranlara taşınıyor. Birbirinden renkli yarışmacılarının yanısıra Türk ve dünya mutfağından birçok lezzetle de sofraları donatan programda yeni yarışmacılar alacakları puanlarla birlikte 15 bin lirayı kazanarak evlerine dönmek istiyor. Bugünün yarışmacı gelini ise Nurcan Yağbasan oldu. Belirlediği menüyü 2.5 saatlik sürede hazırlaması beklenen genç gelinin mücadelesi karşılık bulacak mı? sorusu merakla bekleniyor. Sebebi ise kayınvalidelerin çok zorlu olması. Zuhal Topal'la Sofrada Nurcan Yağbasan kaç puan aldı? 23 Aralık Çarşamba puan durumu merakla bekleniyor. Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun yanıtı da haberimizde yer alıyor.


Nurcan Yağbasan'ın menüsü

Bugün yarışarak kendi gününü geçirecek olan Nurcan Yağbasan'n kendisine tanınan sürede hazırlayacağı yemekler de belli oldu. FOX TV ekranlarında yayınlanan yarışmada güzel gelin kayınvalidelerin karşısına çıkaracağı listeyi sundu. Buna göre Yağbasan'ın menüsünde şu yemekler yer alıyor;


Nurcan Yağbasan kaç puan aldı?

FOX TV'de bugün yayınlanacak olan bölümde Türkiye'ye adını kanıtlamak ve 15 bin lirayı almak isteyen Nurcan Yağbasan'ın performansı yarınki kaderini belirleyecek. Kayınvalidelerin vereceği puanların toplamı finalde onu bir adım çıkarabilir. Ayrıca Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun yanıtı da merak konusu. Bİlindiği üzere güzel sunucu birkaç haftadır puanlarını finalde açıklıyor ve birinci böyle belli oluyor. Yağbasan'ın ödülü kazanabilmesi için Topal'ın da gözüne girmesi gerekiyor. Bu sebeple de dikkatli ve çabuk olması onun puanların lehine kullanmasına aracılık edecek.

Zuhal Topal'la Sofrada 23 Aralık Çarşamba puan tablosu


Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacaktır.

Zuhal Topal'la Sofrada Suzan Gökmenler

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Marhan

Yorumlar (1)
Kars 11 ay önce
Ya bu moruk kadın ne gıcık inşAllah kazanmaz
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138