12 Kasım Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olmaya devam eden Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha sona eriyor. Bugün tam 160'ıncı haftanın son gününde takımlar arasındaki rekabet tavan yapacak. Gelinler hamaratlıklarını konuşturacak, kayınvalideler puanlarını verecek ve ardından da Nursel Ergin kazananları açıklayacak. Elbette bir gelin ve kayınvalide de elenecek. Peki, 12 Kasım Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 12.11.2021, 13:41 Burak ZİHNİ
12 Kasım Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek seyredilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir haftanın daha sonuna gelindi. Birbirinden iddialı dört takım arasındaki amansız rekabette bugün son gün. Herkes elinden gelenin en iyisini yaparak birinciliği kazanmak istiyor. Gelinler muzlu krokanlı pasta hazırlayarak en iyi performanslarını sergilemeye çalışacak. Kayınvalideler ise beğenilerine göre puanlarını verecek ve son sözü Nursel Ergin söyleyecek. Her anı büyük çekişmeye sahne olacak günde bir takım beş bileziği kazanacak diğeri ise elenecek. Peki, 12 Kasım Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

GELİNİM MUTFAKTA 12 KASIM CUMA PUAN DURUMU

*************************

Yaren: 60 + X = X
Aslıhan: 58 + X = X

Yeşim: 60 + X = X
Eda: 52 + X = X

*************************


12 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU? KİM ELENDİ? 

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


GELİNİM MUTFAKTA'DA DÜNÜN BİRİNCİSİ

Gelinim Mutfakta 799. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Yeşim Öksüz ve Eda Gök aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de!

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?