2021 Ekim ayı PlayStation Plus (PS Plus) PS4 ve Ps5 ücretsiz (bedava) oyunları | Ps4 ve PS5 ücretsiz oyun indir

Türkiye ve dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yeni bir ay daha sabırsızlıkla bekleniyor. PS Plus platformuna üye olan ve içeriklere çevrim içi erişim sağlayabilen teknoloji meraklıları ekimde hangi oyunların bedava sunulacağını öğrenmek istiyor. Sevilerek oynanacak ve büyük heyecan yaşatacak yapımlar hakkındaki son dakika bilgilerin sizler için derledik. Ekim 2021 bedava PS Plus oyunları haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

TV 02.09.2021, 09:40 02.09.2021, 10:28 Burak ZİHNİ
2021 Ekim ayı PlayStation Plus (PS Plus) PS4 ve Ps5 ücretsiz (bedava) oyunları | Ps4 ve PS5 ücretsiz oyun indir

Dün başlayan eylül ile birlikte gelelcek günler yine beklentilerle ilerleyecek. PS Plus'un sunacağı oyunlar herkesi şimdiden sabırsızlandırıyor. Özellikle sezon ve ilerlemeli oyunların yenilerinin çıkması eskilerin ücretsiz sunulması konusunda imkan sağlıyor. Her ay yayınladığı oyunlarla PlayStation sahiplerini sevindiren ve önemli yapımların yeniden oynanmasını sağlayan PS Plus'ta yeni hakkında sorgulamalar gerçekleştiriliyor ve bilgiler edinilmek isteniyor. PlayStation 4 ve PlayStation 5 PS Plus Ekim ayı bedava oyunları için yeni ayın ürünleri merak edilerek araştırılıyor. Konsol severler bir kez daha cihazlarına bedava oyun indirerek keyifli saatler yaşamak amacında. Playstation 4 ve Playstation 5'i bulunanların PS Plus üyelikleri ile erişim sağlayabilecekleri konusunda birçok sorgulama mevcut. Ekim 2021 bedava PS Plus oyunları haberimizde yer alıyor.


 

PS Plus PS4 ve PS5 2021 Ekim oyunları

Milyonlarca kullanıcısı bulunan PlayStation için PS Plus Ekim ayı oyunları henüz açıklanmadı ancak tahminler yayınlandı. Theloadout tarafından yapılan tahminlere göre üç yapım oyun severlerin karşısına çıkacak. In JETT: The Far Shore (PS5 ve PS4), Yakuza Kiwami (PS4) ve Dark Souls 3 (PS4) gelecek ay sunulması beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Kesin liste Sony tarafından açıklanacak.

Siteden oyunların tanıtımına yönelik yapılan açıklama şu şekilde;

  • JETT: THE FAR SHORE (PS5 & PS4)

JETT: The Far Shore, medeniyet için yeni bir yuva bulmanızı, yabancı gezegenlere seyahat etmenizi ve kendinizi dünyaya kaptırmanızı isteyen muhteşem, yıldızlararası bir maceradır. JETT, siz ve mürettebatınızın, insanlığın ayaklarını bulması için yeni bir yer arayan bir gemide birlikte seyahat ettiği, çoğunlukla düşmanca olmayan bir deneyimdir. Oyun, PS Plus oyunlarının açıklanacağı gün olan 5 Ekim 2021'de piyasaya sürülecek. Bu nedenle, Ekim 2021 PlayStation Plus oyunlarından biri olan bu oyuna, özellikle PlayStation Indies girişimine dahil olduğu için paramızı koyuyoruz.

  • YAKUZA KIWAMI 2 (PS4)

Yakuza Kiwami 2, Kiryu'nun macerasının devamı, bu sefer modern platformlar için yeniden düzenlendi ve geliştirildi. Yakuza Kiwami 2, geliştirilmiş görseller, iyileştirilmiş kare hızı ve hayranların en sevdiği mini oyunlar ve aktivitelerin dahil edilmesiyle PlayStation Plus serisine mükemmel bir katkı sağlayacaktır.

  • DARK SOULS 3 (PS4)

Dark Souls 3, üçlemenin sonudur ve hayranların seriden tanıdığı tüm ticari marka özelliklerine sahiptir. Destansı patron savaşları, tonlarca silah ve zırh ve Dark Souls serisindeki yerleri tekrar ziyaret etme şansı.

Ps Plus üyelik ücretleri

Teknoloji severlerin ve konsol kullanıcılarının PS Plus'ta seçebilecekleri üç üyelik türü vardır. Bunlar 1 ay, 3 ay ve 1 yıldır. Dilediğinizi seçebilir ve bu sürelerde oyun keyfini çıkarabilirsiniz. Kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde otomatik olarak uzatmayı aktif ederseniz ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Aksi takdirde her süreç bitiminde yeni bir giriş yapmanız gerekmektedir. Yıllık üyelik, 3 aylık ve 1 aylık paketlere göre daha avantajlıdır. Üyeliğinizi 1 yıllık seçerseniz 3 aya göre yüzde yüzde 40, 1 aya göre ise yüzde 50 avantaj sağlayabilirsiniz.

  • PS Plus 1 yıllık üyelik ücreti: 240,00 TL
  • PS Plus 3 aylık üyelik ücreti: 100,00 TL
  • PS Plus 1 aylık üyelik ücreti: 40,00 TL
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138