5 Şubat akşamı 576.bölümü yayınlanacak ‘Arka Sokaklar’ dizisinin özet ve fotoğrafları

Cuma akşamlarının klasiği ‘Arka Sokaklar’ dizisi 5 Şubat akşamı 576.bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak. Yeni bölümde; Mesut’un Selin hakkındaki endişeleri daha da artıyor.

TV 05.02.2021, 02:38 Aylin Güler
5 Şubat akşamı 576.bölümü yayınlanacak ‘Arka Sokaklar’ dizisinin özet ve fotoğrafları

Yeni bölümde; Muzaffer Adem’in bastırmasıyla Mesut’a olanca gücüyle saldırır. Önce kendi adamlarını Mesut’a karşı kışkırtır. Ekibindeki polislerden Mete’ye Mesut’u takip ettirir.  Mesut ve ekibimiz Adem’in peşini bırakmazlar. Bir uyuşturucu şebekesinin peşinde olan Mesut’un arabasına uyuşturucu koydururlar. Mesut bunu fark eder ve yapanların izini bulup tepelerine çökerler. Servet amca bu durumdan hiç hoşlanmaz.

Selin ilaçlara bağımlılığı yüzünden ameliyat edilemez. Mesut Selin’i yalnız bırakmaz ve kendi evine getirir. Burada ilaçlardan arınana kadar kampa gireceklerdir. Selin bu durum karşısında hırçınlaşır. Mesut ‘un operasyona gidip yanına Bahar’ı bıraktığı bir gün, Bahar’ın uyumasını fırsat bilen Selin evden kaçar.  

TUHAF TUHAF HALLER

Bahar emniyete gelince Zafer’i görür ve darmadağın olur. Hüsnü’den izin alıp Zafer’in sorgusuna girer. Herkesi dışarı çıkartır. Hakan ve Ali öğrenince panik olurlar. Bahar silahını beline takıp Zafer’in yanına girer, kapıyı kilitler, kimseyi de içeri almaz. Arif Tilbe olayını Bahar’a anlatır. Ayrıca savcıya da gidip gerekli belgeleri teslim eder.

Nazike’nin evde tuhaf halleri ve konuşmaları aileyi meraka düşürür. Zeliha duyduğu telefon konuşmasından Nazike’nin kanser olduğu endişesine kapılır ve durumu Hüsnü ve kardeşleriyle paylaşır. Herkes teyzeleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?