Baş Tacım 121. bölüm özeti ve fragmanı - 4 Kasım 2021 Perşembe

Kanal 7'nin sevilen Hint dizileri arasında yer alan Baş Tacım'da hafta ortası başlıyor. Kadrosunda bulundurduğu isimlerle binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yapımda yaşanacaklar şimdiden merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Baş Tacım 121. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde bulunuyor.

TV 03.11.2021, 05:59 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 121. bölüm özeti ve fragmanı - 4 Kasım 2021 Perşembe

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 121. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 121. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 121. bölüm özeti

Baş Tacım’da bugün Manav ailesinin yanına geri döner. Manav’ı gören Archana çok öfkelense de daha sonra Manav’ı bağrına basar. Manav geçmişte kopardığı aile bağlarını tekrardan kurabilecek mi? Manav’ı çok özleyen Archana dua etmek için mabede gider. Mabette Manav’la karşılaşan Archana Manav’ı gördüğüne çok sevinse de sonradan kendisini bıraktığı için Manav’a tokat atar. Bir aydır ailesinden uzak olan Manav başından geçenleri Archana’ya anlatır. Manav’ın yaşadıklarını duyan Archana çok üzülür ve tokat attığı için ondan özür diler. Savita ve Soluchana Manav’ın döndüğünü öğrenince çok öfkelenir ve ona sorumsuz olduğunu söyler. Manav ailesini fakirlikten kurtarmak için gittiğini söylese de Savita bunu umursamaz. Manav ailesiyle arasını düzeltebilecek mi? Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her gün 12:45’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


baş tacım


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 121. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 121. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?