Bir Garip Aşk 60. bölüm özeti ve fragmanı izle - 29 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Türkiye'de yayınlanan ve en çok izlenen Hint dizileri arasında yer alan Bir Garip Aşk ikinci kez ekranlara gelmeye devam ediyor. İzleyicilerin yoğun bir ilgi ile yeniden ekran başına kilitlendiği yapımda neler yaşanacağı da merak konusu. Bir Garip Aşk 60. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 28.12.2020, 06:50 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 60. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 60. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 60. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının rekortmen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ın 29 Aralık Salı günü yayınlanacak olan 60. bölümünde neler olacak? Ekranların rekortmen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav’a sıradan insanların çektiği zorlukları göstermek isteyen Khushi, onu ailesi ile birkaç gün geçirmeye ikan eder. Ancak Gupta ailesinin evinde Arnav’ı bir dizi sorun beklemektedir. Bobbly, Shyam’ın anahtar kopyalamak için kullandığı sabunu ele geçirince Shyam çok endişelenir. Arnav’ı ikna eden Khushi, onu ailesinin yanına götürür. İstemeyerek de olsa Gupta ailesinin evine giden Arnav’ı klimanın arızalanması ile başlayan ve elektriklerin gitmesi ile devam eden büyük sorunlar beklemektedir. Diğer yandan Armav’ın Khushi’nin odasını giderek kendi odasına benzetmesi ondan Khushi’ye kendisinden intikam alındığını düşündürür. Arnav, Gupta ailesinde yaşadığı sorunların üstesinden gelebilecek mi? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?