Can Yoldaşım 20. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 20. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 18.08.2021, 06:43 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 20. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 20. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 20. bölüm özeti

Can Yoldaşım dizisinde Bhabo gelinine şiddet suçuyla polise şikayet edilmişti. Bunun üzerine gelen polis Bhabo’yu tutuklayarak götürmüştü.

Sandiya Bhabo’yu kurtarır! Bhabo’nun tutuklanması Suraj’ı çok üzer. Suraj polislere kendilerini almalarını Bhabo’yu bırakmalarını ister. Elbette böyle bir şey mümkün olmaz. Suraj gibi çabalayan bir diğer kişi ise Sadniya’dır.

Ancak Sandiya Suraj’ın aksine yasal yollarla ilerler. Öncelikle şikayet metnindeki hastanenin sahte olduğu anlaşılır. Sandiya hakimin yanına giderek durumu açıklamak ister. Hakim başta aile içi şiddet olduğu için Sandiya’yı reddeder. Ancak Sandiya elindeki bilgileri hakimle paylaşınca işler değişir. Hakime raporda belirtilen hastanenin var olmadığını, şiddete uğrayan gelinin de isterse getirilip darp izi bulunmadığını ispatlayabileceğini açıklar. Hakim bu bilgiler doğrultusunda inceleme yapacağını söyler.

Mena itibarını kurtarma peşinde! Diğer tarafta Menakşi ise karakola gelerek şiddete uğramadığını söyler. Bu şikayeti de kendisi yapmamıştır. Menakşi Bhabo’nun içerde olmasına ağlayarak kendini yırtar. Amacı tahmin edeceğiniz üzere eve tekrar dönmektir. Ayrıca Mena’nın bir diğer amacı da bu şikayeti Sandiya yapmış gibi göstermeye çalışmaktır.

Sandiya’nın çabalarıyla Bhabo serbest kalır. Menakşi ise sanki tüm olanları kendisi yapmış gibi övünür. Ben olmasaydım 3 yıl hapis birsürü de para cezası alırdık der. Sandiya ve Bhabo Menakşi’nin bu sözlerine şaşırır. Bhabo şimdilik hapisten kurtulsa da evde sorunlar bitmez. Elektrikler kesilmiştir. Bhabo bu süreçte çok yıpranmıştır. Bu gerçek en çok Suraj’ı üzer. Sandiya ise Suraj’ın yanına giderek onun bozulan moralini yükseltir. Suraj’a böyle olursan Bhabo daha çok üzülür der. Sen bu evi aydınlatan bir güneşsin, senin kararman tüm evi karartır. Sen bir güneş gibi parlayarak herkesi aydınlatmalısın der. Sandiya’nın bu sözleri Suraj’ı çok etkiler.

Menakşi çok tedirgin! Sandiya’nın bu güzel sözlerinden sonra aniden elektrikler gelir. Sandiya senin adını duyunca elektrikler geldi diyerek Suraj’ı yine iltifat eder. Bu arada Bhabo ise Menakşi ile konuşur. Menakşi’nin neden tedirgin olduğunu sorar. Ardından eğitimsiz biri olmasına rağmen nasıl oluyor da ne kadar ceza alacağımı biliyorsun der. Yoksa bu suçlamayı sen mi yaptın diye sorar. Menakşi ise şikayet metni İngilizce ben eğitimsizim nasıl şikayet edeyim diyerek kendini savunur.

Menakşi şimdilik yakayı kurtarsa da Bhabo yaşadıklarından çok etkilenmiştir. Suraj geçmiş anılarından bahsederek Bhabo’yu toparlamaya çalışır. Elbette Suraj’ın bu tavrının arkasında Sandiya’nın onu yüceltmesi vardır.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 20. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 20. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 21. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138