Can Yoldaşım 49. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 49. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 16.09.2021, 05:29 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 49. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 49. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 49. bölüm özeti

Can Yoldaşım Hint dizisinin 49.bölüm özetinde Sandiya yemek yarışmasına katılmak için Suraj’ı ikna etmeye çalışmıştı. Suraj konusunda zorlanan Sandiya, Santoş’u yanına çekecek bir plana imza atar. Can Yoldaşım 49.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj yarışmaya katılacak! Santoş, Sandiya’nın bu denli hızlı ekmekleri yapmasına şaşırır. Bu kadar kısa sürede bu denli işi yapmış birinin ellerinin bu kadar temiz olamayacağını söyler. Sandiya köşeye sıkışırken Arun araya girer ve onu kurtarır.

İkili cesaret ve özgüven kavramlarına vurgu yaparlar. Sandiya’nın cesaretiyle başardığı işleri örnek göstererek Santoş’un Suraj’ı yarışmaya katılma konusunda desteklemesini beklerler. Ayrıca Arun Santoş’u kışkırtacak sözler söyler. Böylelikle plan işe yarar. Santoş evden çıkıp Suraj’ı kolundan tuttuğu gibi konağa getirir. Ona yarışmaya katılaşacağını herkese açıklamasını ister. Suraj şaşkın bir şekilde kala kalır.

Sandiya işlerin yolunda gitmesiyle beraber yaptıkları oyunu Santoş’a itiraf eder. Santoş onları yalancılıkla suçlar. Sandiya ise görücü geldiğinde Santoş’un da gerçekleri sakladığını hatırlatır. Yaptıklarının Santoş’un yaptığıyla benzer olduğunu söyler. Mena ise Sandiya’nın gerçeği itiraf etmesine sinirlenir. Bu yalanı kendi lehine kullanabileceğini düşünmüştür.

Sandiya başvuruyu zamanında yapacak mı? Bu karmaşa Sandiya’nın özür dilemesiyle sona erer. Saat 17:30’da yarışmanın başvuru süreci doluyordur. Bu yüzden Sandiya acele etmelidir. Sandiya hızla internet kafeye gider. Ancak kafede internet yoktur. Yarışma süresinin bitimine 10 dakika kaldığı için de Sandiya stres olur ve ağlamaya başlar. Suraj onu sakinleştirirken şans ikiliye yine güler. Onları o halde gören biri laptopunu kullanmalarına izin verir. Sandiya sürenin bitmesine saniyeler kala formu göndermeyi başarır. Juri masaları gezerken ona neden bu denli az yemek yaktığını sorar. Suraj cevap veremezken yarışmacı nedenini bildiğini söyler. Suraj’ın yardım ettiği kişi yarışmanın adamıdır. Jüri bu yarışmanın birçok aşaması olduğunu ve insanların sadece yemekleri değil dikkat ve işlerine olan kararlılığının da kontrol edildiğini söyler. Suraj bunun üzerine gerilir.

Suraj elemeleri geçti! Juri tadımın ardından kazanan isimleri bir bir sayar. Saydığı 9 ismin içinde Suraj yoktur. Sandiya son kazananın Suraj olması için dua ederken herkes oldukça gergin bekleyişe girer. Jüri, Suraj’ın ismini söylediğinde ise herkes havaya uçar. Sandiya mutluluktan dans eder. Jüri bu denli az malzemeyle Suraj’ın bu lezzeti tutturmasını över.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 49. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 49. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 50. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?