Can Yoldaşım 93. bölüm özeti ve fragmanı - 31 Ekim Pazar

Hint dizileri arasında en çok sevilenlerden biri olmaya devam eden Can Yoldaşım'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Kanal 7'nin popüler yapımı için bir sonraki gün neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Sıra geldi dördüncü güne. 31 Ekim Pazar yayınlanacak olan Can Yoldaşım'ın 93. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 30.10.2021, 06:01 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 93. bölüm özeti ve fragmanı - 31 Ekim Pazar

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 93. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 93. bölüm özeti

Can Yoldaşım 92. Bölümde Emily için işler pekte iyi gitmez. Emily art arda hatalarla çuvallar. Peki 93. bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya Emily’i aileye kabul ettirebilecek mi? Can Yoldaşım 93.bölüm özeti devam ediyor.

Masa çıldırdı! Emily’nin bu denli hatlarından sonra Masa onun buraya ait olmadığını düşünür. Evet Emily Sandiya’nın arkadaşıdır ancak Sandiya ile hiç alakası var gibi durmuyordur. Emily ise Masa’nın bu düşüncelerinden dolayı oldukça üzgün hisseder.

Ancak Emily’nin üzerine resmen uğursuzluk çökmüştür. Emily artık her şeyden vazgeçecek noktaya gelir. Bu esnada Masa Emily’nin arkasında biter. Emily aniden Masa’nın gelmesiyle birlikte irkilir. Dönerken eli tavana asılı kaplara çarpar. Kapların içindeki bitki özleri Masa’nın yüzüne dökülür.

Emily’den beklenmedik çıkış! Masa bu durum karşısında deliye döner. Bağırarak koşmaya bşalar. Herkes Masa’nın yanan toplanır. Masa elini yüzünden çektiğinde yüzünün baştan aşağı lekelerle dolduğunu fark eder. Sandiya bitki özünün demirhindi olduğunu, Masa’nın buna alerjisini söyler. Krem getirerek 1-2 saatte bu durumun düzeleceğini açıklar.


Ancak Masa’nın öfkesi dinmez. Masa Emily’e kızmaya başlar. En başından beri hatalarını bir bir yüzüne vurur. Emily ise artık bu kadarına dayanamaz. Tüm olanların kendi suçu olmadığını açıklar. Masa’nın sessizce arkasından gelmesi onu korkutmasının bu duruma sebep olduğunu dile getirir. Emily’nin bu ani çıkışı herkesi şaşırtır.

Emily gitmek istiyor! Masa daha fazla dayanmayarak kendini odaya kapatır. Çıktığında yüzü kimseye gözükmeyecek şekilde kapalıdır. Santoş tüm olanlardan dolayı kızgındır. Sandiya’ya Emily konusunda hüsrana uğradığını belirtir. Bu işin sonunda ilk büyük hatasını yapacağını da söyler.

Can Yoldaşım


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 93. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?