(CANLI İZLE) Kuruluş Osman 60. bölüm tek parça full HD izle! 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 26 Mayıs Çarşamba

ATV ekranlarında yayınlanan tarihi diziler arasında yer almaya başladığı günden bu yana adından söz ettiren ve her bölümüyle milyonları peşinden sürükleyen Kuruluş Osman bu akşam da izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizinin son bölümünde yaşananlar herkesi bugün için heyecanlandırmıştı. Yeni bölüm günü geldi ve seyirciler sabırsız bir şekilde yeni bölümü izlemek istiyor. Bunun için de sorgulamalarda bulunuyor. Reyting zirvesine oynayan yapımda bugün olacaklar soluksuz izlenecek. ATV ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden Kuruluş Osman 60. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Kuruluş Osman 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

TV 26.05.2021, 07:50 Burak ZİHNİ
(CANLI İZLE) Kuruluş Osman 60. bölüm tek parça full HD izle! 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 26 Mayıs Çarşamba

Çarşamba akşamlarının zirve sahibi Kuruluş Osman dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Burak Özçivit başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve bu sezon gündemden düşmeyen Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Kurukuş Osman 60. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Kuruluş Osman 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde. Kuruluş Osman son bölüm izle alternatifleri aşağıda yer almaktadır.


Kuruluş Osman 60. bölüm özeti

Osman Bey ve Malhun Hatun'un evliliği için Kayı Obası'nda düğün toyu kurulur. Uç bölgesinin Türk beylerinin de katıldığı görkemli bir düğün yapılırken, Bala Hatun bu evliliğe olur vermesine rağmen acısını içine atmaya çalışır. Mevsimin gelmesi ile düğün toyu ertesinde Kayı obasının Domaniç yaylasına göçmesine karar verilir. Obada hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, Moğol valisinin uyarılarına rağmen Togay anlaşmayı bozarak Osman Bey'e saldırmaya karar verir. Osman Bey, Söğüt'teki işlerini halletmek üzere geride kalırken, göç katarın yola çıktıktan bir süre sonra Togay yönetimindeki Moğolların saldırısına uğrar. Katarın güvenliğinden sorumlu Bamsı Bey, Togay tarafından ağır biçimde yaralanır. Saldırıyı haber alan Osman Bey ve alpleri Moğol saldırısını püskürtmek için harekete geçer. Ağır yaralanan Bamsı Bey'in akıbeti ne olacak? Anlaşmayı bozup Kayı Obası'na saldıran Togay'ın hedefi ne? Osman Bey, Moğol saldırısını püskürtmek için ne yapacak? Osman Bey ve Malhun Hatun'un düğününde neler yaşanacak? Bala Hatun ve Malhun Hatun aralarındaki anlaşmazlıkları çözebilecek mi? Nikola, Togay-Osman Bey savaşından nasıl faydalanacak?

Kuruluş Osman 60. bölüm full tek parça HD izle

Çarşamna günlerinin zirve adaylarından biri olan Kuruluş Osman 60. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Kuruluş Osman'ın 9. bölümünü atv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

MERVE OFLAZ

 


Kuruluş Osman 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin popüler dizisi Kuruluş Osman'ın 61. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?