Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 10 Aralık 2021 Cuma 318. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

Türkiye'nin en çok seyredilen gündüz programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yepyeni haftasını noktalandırıyor. Başarılı programda işlenecek olan konular yine herkesi ekran başına kilitleyecek ve ilgiyle izlenecek. Güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz ve ekibi bugün de elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 10 Aralık 2021 Cuma 318. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 10.12.2021, 14:45 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 10 Aralık 2021 Cuma 318. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'nin sevilerek seyredilen programlarından biri olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yepyeni bölümüyle seyredenlerin karşısına çıkıyor.  Türkiye'nin gündemine getirdiği konularla adından söz ettirmeyi başaran güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz yine birçok olayı çözebilmek adına ekibi ve konuklarıyla birlikte sonuna kadar araştırma içerisinde olacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 10 Aralık 2021 Çarşamba 318. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?

Suçlanan Tamer canlı yayına çıktı. Adana'dan yayına gelen gizli tanık herkesi şoke etti. Programda gergin anlar yaşandı. Songül Kötü, açıklamalarıyla birlikte herkesi şaşırttı. Gülsüm sevgi evlerine yerleştirildi ve artık orada kalacak. Uzman konuklarından da yardım alan başarılı sunucu olayların üzerine gidiyor. Yasin'in durumu araştırılmaya devam ediyor. Didem Arslan Yılmaz ve ekibi yine her dosyayı ele aldığı gibi bu konuyu da kararlılıkla işliyor. 
 

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme
 Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 10 Aralık 2021 Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?