Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Ocak 2022 Salı 345. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitlemeyi sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yeni gününde de birçok olayla gündem belirleyecek. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz, kendi adını taşıyan programda yine kendisinden umut isteyenleri geri çevirmemek adına ekibiyle birlikte mücadele edecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Ocak 2022 Salı 344. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle alternatifleri haberimizde.

TV 18.01.2022, 14:29 19.01.2022, 14:56 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Ocak 2022 Salı 345. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümüne merhaba deniyor. Hafta içi günlerinde yayınlanmaya devam eden ve yüzlerce bölümdür de işlediği konularla gündemde yerini koruyan programın yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Yaşananların bir an dahi kaçırılmamak üzere seyredilmek istendiği program hakkında araştırmalar da sürüyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Ocak 2022 Salı 344. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?

Özlem, kızı ile yüzleşti. Herkesi şoke eden görüntülerin perde arkasını anlatan genç kadın, "Benim akıl sağlığımı bozmak ve herkese öyle göstermek için her şeyi yaptılar" dedi sonrasında da yayını terk etti. Yayına geri gelen Özlem'in ailesi tarafından saklanıp saklanmadığı konusundaki sorular da gündeme getirildi ve işlendi. Kırşehir'den canlı yayın gerçekleştirildi ve olay aydınlatılmaya çalışıldı. Tuğba Samur, eşinin kendisini aldattığını söylediğini ifade ederek bu ithamdan kurtulmak istediğini anlattı.


Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme


 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Ocak 2022 Salı izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?