Ece Üner ile Susma 29 Ekim 2021 Cuma izle | Kanal D canlı yayın ve Youtube izle

Kanal D'nin sevilerek izlenen programlarından biri olmayı sürdüren Ece Üner ile Susma'nın yeni haftası da sona eriyor. Bugün 12'inci haftasını da noktalandıracak olan canlı yayını sunacak Ece Üner yine işlediği dosyaları ele almaya devam edecek. Seyirciler de yayın bilgilerini öğrenmek adına araştırmalarda bulunuyor. Ece Üner ile Susma 29 Ekim 2021 Cuma izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 29.10.2021, 15:02 Burak ZİHNİ
Ece Üner ile Susma 29 Ekim 2021 Cuma izle | Kanal D canlı yayın ve Youtube izle

Hayretlere düşüren olaylar, çarpıcı konular, ağızları açık bırakan skandallar bu programda ele alınıyor. Ece Üner ile Susma'nın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Başarılı sunucu Ece Üner bugün de yine önündeki dosyaları işlemeyi sürdürecek. Haftanın son gününde yine Osman Gönk cinayetindeki son bilgiler paylaşılacak. Gizli tanığın ortaya çıkardığı mesajlar sonrasında aranan bölge belli oldu. Ece Üner ile Susma 29 Ekim 2021 Cuma Kanal D canlı yayın ve Youtube izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.


 

Ahmet kızına kavuşacak mı?

İmam nikahlı eşi tarafından kaçırılan çocuğuna hasret olan Ahmet Bey canlı yayında yardım istedi. Eşine ve kızına kavuşmak isteyen acılı adamın daha önce Nadide Hanım ile bir evliliği olduğu ve 9 senedir anlaşamadıklarını ve bu nedenle boşanamadıklarını anlattı. Kader, Ahmet'i aldatıp mı gitti? sorusunun yanıtı da araştırılarak milyonlar önünde tartışıldı.


 


Melek ve Turgay arasında neler olacak?

6 aydır 3 yaşındaki oğluna hastet kalan Turgay, Melek ile yüzleşmeye devam etti. Ancak yaşananlar herkesi şoke etti. Ece Üner ise çileden çıktı. Turgay'ın amcası program ekibine ve Üner'e çeşitli ithamlarda bulunurken başarılı sunucu açtı ağzını yumdu gözünü. Sinirden kıpkırmızı kesildi. Ardından da canlı yayına dvam etti. Turgay olay çıkmaması adına oğlunu jandarma ile teslim ettiğini söyledi. Küçük Saffet'in şiddet gördüğü yönündeki iddia da izleyenleri şaşırdı.


 

Ece Üner ile Susma saat kaçta ve hangi kanalda?


Günün en çok seyredilen programlarından biri olarak ekranlardaki yerini alan Ece Üner ile Susma Kanal D'de yayınlanıyor. Başarılı sunucu ekibiyle birlikte saat 15.45'te seyircileriyle buluşuyor.

Ece Üner ile Susma 29 Ekim Cuma izle 

Başarılı sunucu Ece Üner stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Ece Üner, bugün dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. Kanal Dde yayınlanan Susma programını internetten www.kanald.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz. 

 

Ece Üner kimdir?

21 Temmuz 1981'de İstanbul'da doğan Ece Üner, bir dönem CNN Türk'te genel müdürlük yapan Dinç Üner'in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Tarih bölümlerinden 2003 yılında mezun oldu. Paris'te Sorbonne Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı. Üner, kariyerine 1999 yılında Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde hem eğitim hayatına hem de stajyer olarak kariyerine başladı. 2003 Irak savaşı için yabancı haber çevirmeni olarak görev aldı. Bu dönemde Avrupa Birliği muhabiri oldu. Bir süre NTV'de çalıştıktan sonra 2006'da CNN Türk'ün spor servisinde çalıştı ve hafta sonu spor haberlerini sundu. Mart 2007'de CNN Türk'te Orkun Yazgan ile birlikte Yeni Gün isimli haber programını sunmaya başladı. Ağustos 2009'da Habertürk'e geçti. 2010'da Olduğu Gibi adlı tartışma programını, 2011'de ise Akşam Raporu isimli haber programını sunmaya başladı. 2012'den Aralık 2017'ye kadar Habertürk TV'deki Enine Boyuna isimli tartışma programını sundu. 6 Ocak 2014'ten itibaren Show Ana Haber bültenini sundu ve 5 Haziran 2015 tarihinde yerini Jülide Ateş'e bıraktı. Jülide Ateş'in Show Ana Haber spikerliğini bırakmasının ardından Ece Üner, 8 Ocak 2018'de tekrar bu görevi devraldı.


ece ünerKANAL D Tarihçesi

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 22 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te normal yayına başlamıştır. Kanalın hisseleri 112 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın yurt dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükte (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükte izlenebilmektedir. Kanal D Ana Haber Bültenini hafta içi Deniz Bayramoğlu sunmaktadır. Spor Gündemini Emre Tilev sunmaktadır. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Bayanlar Baylar, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Yılan Hikayesi, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Ruhsar, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Arka Sokaklar gibi diziler Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır.

Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor.

Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 (geniş ekran) yayına geçti. 21 Mart 2018 tarihi itibarıyla Demirören Medya Grubuna satılmıştır. 8 Eylül 2018 tarihinde logosunu tekrar değiştirmiştir.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?