Ece Üner ile Susma 3 Eylül 2021 Cuma izle | Kanal D canlı yayın ve Youtube izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olarak yayın hayatına devam eden Ece Üner ile Susma'nın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden önemli dosyaların ele alındığı, olayların çözüme kavuşturulduğu ve her an yeni bilgilerin aktarıldığı canlı yayınlarla birlikte izleyiciler de televizyon karşısına kilitleniyor. Ece Üner ile Susma 3 Eylül 2021 Cuma izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 03.09.2021, 13:43 Burak ZİHNİ
Ece Üner ile Susma 3 Eylül 2021 Cuma izle | Kanal D canlı yayın ve Youtube izle

Yıllarca sunduğu ana haber bültenlerinin ardından reality program formatına geçiş sağlayan Ece Üner, yine seyircileriyle buluşuyor. Başarılı sunucu milyonların karşısında işleyeceği konularla gündeme damga vurmaya devam edecek. Türkiye'yi sarsan dosyaların işlendiği, yeni belgelerin ve tanıkların ortaya çıktığı, dosyaların ses getirdiği yayınlardan biri daha izleyicilerle buluşacak. Güzel sunucu yine olayları çözebilmek için mücadele verecek, acılı vatandaşların dertlerine derman olabilmek adına çaba sarf edecek. Ece Üner yine binlerce kişi tarafından seyredilecek. Her anı yeni gelişmelere gebe canlı yayın ile Kanal D'deki yerini alacak Ece Üner ilgiyle takip edilecek. Ece Üner ile Susma canlı izle seçenekleri araştırılıyor. Ece Üner ile Susma 3 Eylül 2021 Cuma izle ve Kanal D canlı yayın ve Youtube izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Programın son bölümünde Adnan Bey'in eşi Ayşegül ilk kez stüdyoya geldi. Türkiye'yi ayağa kaldıran Adnan Bey'in eşini babası ile yakaladığı iddiasını ele almaya devam eden Ece Üner, yine flaş ifadelerle sürecek. Şoke eden iddiaların devam ettiği  programda Ayşegül, Adnan'ın kendisine iki çocuğunun babasından olduğunu söyleyeceksin dediğini öne sürdü. Adnan bunu yalanladı. Ayrıca taraflar DNA testi vererek dosyayı önemli bir yere taşıdılar. Adnan Bey'in mirastan daha fazla pay alabilmesi için yalan söylettirdiği de iddia edildi. Adnan Bey de eşinin babası için çocuklarının ondan olmasını istediğini söylediğini dile getirdi. 5 çocuğun kimden olduğu merak konusu. Nüfusta kardeşi görünen kızının kaderi ne olacak? Arife Hanım yeniden stüdyoya kavuşma umuduyla geldi. Hepsi ve daha fazlası Ece Üner ile Susma'da.

Ece Üner ile Susma 3 Eylül Cuma izle 

Başarılı sunucu Ece Üner stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Ece Üner, bugün dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. Kanal Dde yayınlanan Susma programını internetten www.kanald.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz. 

 

Ece Üner kimdir?

21 Temmuz 1981'de İstanbul'da doğan Ece Üner, bir dönem CNN Türk'te genel müdürlük yapan Dinç Üner'in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Tarih bölümlerinden 2003 yılında mezun oldu. Paris'te Sorbonne Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı. Üner, kariyerine 1999 yılında Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde hem eğitim hayatına hem de stajyer olarak kariyerine başladı. 2003 Irak savaşı için yabancı haber çevirmeni olarak görev aldı. Bu dönemde Avrupa Birliği muhabiri oldu. Bir süre NTV'de çalıştıktan sonra 2006'da CNN Türk'ün spor servisinde çalıştı ve hafta sonu spor haberlerini sundu. Mart 2007'de CNN Türk'te Orkun Yazgan ile birlikte Yeni Gün isimli haber programını sunmaya başladı. Ağustos 2009'da Habertürk'e geçti. 2010'da Olduğu Gibi adlı tartışma programını, 2011'de ise Akşam Raporu isimli haber programını sunmaya başladı. 2012'den Aralık 2017'ye kadar Habertürk TV'deki Enine Boyuna isimli tartışma programını sundu. 6 Ocak 2014'ten itibaren Show Ana Haber bültenini sundu ve 5 Haziran 2015 tarihinde yerini Jülide Ateş'e bıraktı. Jülide Ateş'in Show Ana Haber spikerliğini bırakmasının ardından Ece Üner, 8 Ocak 2018'de tekrar bu görevi devraldı.


ece ünerKANAL D Tarihçesi

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te normal yayına başlamıştır. Kanalın hisseleri 16 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın yurt dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükte (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükte izlenebilmektedir. Kanal D Ana Haber Bültenini hafta içi Deniz Bayramoğlu sunmaktadır. Spor Gündemini Emre Tilev sunmaktadır. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Bayanlar Baylar, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Yılan Hikayesi, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Ruhsar, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Arka Sokaklar gibi diziler Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır.

Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor.

Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 (geniş ekran) yayına geçti. 21 Mart 2018 tarihi itibarıyla Demirören Medya Grubuna satılmıştır. 3 Eylül 2018 tarihinde logosunu tekrar değiştirmiştir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138