Emanet 198. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 9 Haziran 2021 Çarşamba

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi olarak yurt dışında da adını duyuran ve her gün binlerce kişiye ulaşan Emanet'te hafta ortası başlıyor. İkbal'in hayatını kaybettiği günün ardından Yaman ve Seher yepyeni bir sınava adım atacaktır. Bu kez hepsinden daha fazla yaralayıcı olabilir. Herkesi ekran karşısına kilitleyecek böllümde yaşanacaklar da merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 197. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 09.06.2021, 07:44 09.06.2021, 17:58 Burak ZİHNİ

Yapımcılığını Ka ramel Yapım'ın üstlendiği Emanet'te bugün haftanın üçüncü bölümü ekranlara taşınıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda Kırımlı ailesinin başından geçenler anlatılmaya devam edilecek. Dizinin başından bu yana Yaman ve Seher'e dert oaln İkbal'in hayatını kaybetmesi konakta üzüntüyle karşılandı. Ancak Yaman kimsenin üzülmemesini ve bugüne kadar hayatlarında olmadığını kabul etmeleri gerektiğini söyledi. Sebebi ise konakta yaptığı düşmanlıklardı... Sosyal yardımlardan fizyoterapiste, dedektiften Seher'i sakat bırakmaya kadar birçok kez denemelerde bulunan İkbal başarılı olamadı. Sonunda da hayatına mal oldığu Kevser gibi asma kattan düşerek öldü. Budnan sonra yaşanacaklar da sabırsızlıkla bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 198. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 198. bölüm özeti

İkbal’in ölümü tüm konağı alt üst eder. Bu ölüm, birçok sırrın açığa çıkmasına da sebep olacaktır. Morgda İkbal'i gören doktor Kevser'in dosyasını yeniden açar. Ardından Emre de Kevser için Ali'nin yanına gelir. Karakolda da yine dosya açılacaktır. Seher ise geçmişte yaşananları sorgulama ve öğrenme imkanını geri tepmeyecektir. Bu süreçte öğrenecekleri Yaman ile olan ilişkilerini zedeleyebilir. Sezonun da sonuna doğru gelinen günlerde bir bomba ile final yapılmak isteniyor oalbilir. İbo Kara'ya evlilik teklifi hazırlığındadır.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 

Emanet 199. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Emanet'in bir sonraki gün yayınlanacak olan bölümü de merakla bekleniyor. Emanet'in 199. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 198. bölüm sonrasnı e zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Emanet 199. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.Emanet 198. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 198. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138