Emanet 199. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 10 Haziran 2021 Perşembe

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te haftanın dördüncü günü izleyicilerle buluşuyor. Pazartesiden bu yana bir cenaze çıkan Kırımlı ailesinin konağında geçmişin kapısı da aralanmaya devam ediyor. Gerçeklerin ortaya çıkabilmesi için uğraş veren Yaman ve Seher'in elde edeceği bilgiler hiç istedikleri gibi olmayabilir. Peki bugün neler yaşanacak? Herkesi ekran karşısına kilitleyecek böllümde yaşanacaklar da merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 199. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 10.06.2021, 06:31 10.06.2021, 07:43 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile bir sezondur büyük ilgiyle seyredilen Emanet ikinci dalyasına bir gün kala seyircileriyle buluşmayı sürdürüyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşananlar izleyicileri üzmeye devam ediyor. Çünkü İkbal'in ölümü sonrasında ortaya çıkan Kevser raporu her şeyin seyrini değiştirdi. Oklar Ziya'yı gösteriyor ancak gerçekler çok farklı. Bunu görebilmek için ise sabır ve mücadele gerekiyor. Adından yurt dışında da bahsettirmeyi başaran dizide bugün yaşanacaklar herkesi televizyon karşısına kilitleyecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 199. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Emanet 199. bölüm özeti

Zuhal ile boğuşurken tıpkı ittiği Kevser gibi üst kattan salonun ortasına düşen ve hayatını kaybeden İkbal için helva kavurulur .Vefatı birçok gerçeğin saklanmasına neden olsa da Kevser'in dosyası ortaya çıkar. Kendisini tehdit ettiği doktor, ölüm sonrası bu dosyayı emniyetle paylaşır. Ardından da soruşturma başlatılıt. Hedefte Ziya vardır. Harketlerinin hırçınlaşması sebebiyle tüm şüpheler onun üzerindedir. Son bölümde de Yaman'a "Kevser'i ben öldürdüm" demesi bu soru işaretlerini daha da kalınlaştırır. Ancak bilindiği üzere Kevser'i İkbal, İkbal'i ise Zuhal öldürmüştür. Buradan nasıl dönüleceği ve ölümlerin nasıl sonuçlandırılacağı merak konusu. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 199. bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 

Emanet 200. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Emanet'in bir sonraki gün yayınlanacak olan bölümü de merakla bekleniyor. Emanet'in 200. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 199. bölüm sonrasnı e zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Emanet 200. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.Emanet 199. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 199. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138