Emanet 223. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 6 Ekim Çarşamba neler yaşanacak?

Karamel Yapım'ın Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve 2. sezonuyla da adından söz ettiren dizisi Emanet'te haftanın ikinci günü geride kaldı. Yaman ve Seher arasındaki Kevser mücadelesi her geçen gün daha da sertleşirken sonunda ekipler konağa gelmişti. Yaman tutuklanmıştı. Bundan sonra neler yaşanacak? Emanet 223. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

TV 05.10.2021, 07:30 Burak ZİHNİ
Emanet 223. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 6 Ekim Çarşamba neler yaşanacak?

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi olarak yoluna devam eden Emanet'te heyecan sürüyor. Yaman ile Seher'in konakta karşı karşıya geldikleri günlerin ardından ortaya çıkması beklenen gerçeklerin olayların seyrini nasıl etkileyeceği de merak konusu. Ziya'nın Yaman ile paylaştığı detayların ardından sıra geldi elde edilecek detaylarda. Yaman, Nedim ile birlikte otopsi raporunu hazırlayan kişiyi bulabilecek mi? Emanet 223. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. Sizler de dizi ve bölümler hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 

Emanet 223. bölüm fragmanı ve özeti

Emanet’te son olarak Yaman büyük bir umutla beklediği Ziya'dan istediği sözleri duyar. İkbal'in otopsi raporunu düzenleyen kişi ile görüştüğünü ve sürekli doğru yolda olup olmadıklarını sorduğunu anlattığı Yaman hemen Nedim'e telefon açar. Kendisinden o kişiyi bulmasını ister. Her şeyin düğümünü çözebilmek adına kilit rol oynayacaktır. Ancak Yaman tutuklanır. Demir parmaklıklar ardındadır ve eli kolu bağlıdır. Her şey Nedim'e bağlıdır. Karakolda ise Duygu Yasemin'i bulmak adına her şeyi deneyecektir. Ali de bu yolda ona en yakın arkadaştır.

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


 

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


 

Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138