Emanet 247. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 9 Kasım Salı

Türkiye'nin en çok sevilen dizilerinden biri olarak yeni haftasında da ekranlardaki yerini almaya devam eden Emanet'te ikinci bölüm başlıyor. Yaman'ın ağabeyi Ziya için verdiği mücadelede Canan'a karşı daha da acımasız olması Seher'in gözünü korkutur. Bundan sonra neler olacak? Emanet 247. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 09.11.2021, 08:28 Burak ZİHNİ
Emanet 247. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 9 Kasım Salı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile adını yurt dışına duyuran ve milyonlarca kişi tarafından izlenmeye devam eden Emanet'te haftnaın ikinci günü televizyondaki yerini alıyor. Kırımlı ailesinde başlayan Canan tehlikesi boyutunu giderek artırır. Yaman kaya gibi sağlam durmaya çalışır ancak ağabeyinin sağlığını ve konak halkının huzurunu da gözetmek zorundadır. En yakın destekçisi Seher'dir ancak ondan gelen bir cümle öfkesini artırır. Kanser olduğuna inandığı Canan ile ilgilenme konusunda götürdüğü öneri Yaman tarafındn reddedilir.  Ali ve Duygu yakınlaşmalarının meyvesini almaya başlıyor. Ufukta doludizgin bir aşk var. Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet 246. bölüm izle alternatifleri ile haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 247. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam annesi ve Ziya’yla yaşadıklarından sonra büyük bir çıkmaza düşen Yaman’ı Seher teselli eder. Kanal 7 ekranlarının sevilen yerli dizisi Emanet 8 Kasım Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 246. bölümüyle izle7.com’da. Canan’ın ortaya çıkışı ve Ziya’yla yaşadıklarından sonra sarsılan Yaman’ın en büyük destekçisi Seher olacaktır. Yaşadıkları tehlikeden sonra yan yanadır Ali ve Duygu. Ve tüm yaşananlar onları birbirlerine daha da fazla yakınlaştırmıştır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 Emanet 247. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 247. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?