Emanet 258. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 24 Kasım Çarşamba

Karamel Yapım imzasıyla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te hafta ortası bölümü başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda bulunduran ve her gün ilgiyle seyredilen yapım için binelrce kili ekran başına kilitlenecek. Yaman ve Seher'in aşklarını doludizgin yaşayacakları bir gün daha Kanal 7 ekranlardaki yerini alacak. Emanet 258. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 24.11.2021, 06:44 Burak ZİHNİ
Emanet 258. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 24 Kasım Çarşamba

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Haftanın ortasındaki bölümle seyircilerinin karşısına çıkacak olan yapımda yaşanılacaklar da merak konusu. Yaman, annesi Canan'ın planlarını ortaya çıkarabilmek için uğraşırken diğer yandan da karısı Seher ile romantik anlarını sürdürür. Ali ve Duygu ise aralarındaki yakınlaşmanın ardından şehir dışına operasyona gider. Emanet 258. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 258. bölüm özeti

Yaman, annesini geçmişe götürür. Üç kardeşi bıraktığı yerde ona yaptıklarını hatırlatır. En ufak bir ifade onu farklı bir yerlere götürebilir. Annesinin Ziya'ya söylediklerinden emin olabilmek adına yaptığı bu hamle sonrasında yurt dışında doktor getirme kararı alan Seher'i de dikkatli olması yönünde tembihler. Ali ve Duygu, Kübra'yı annesine teslim ettikten sonra bir boşluğa düşerler ancak birlikte aşamayacakları engel yoktur.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 Emanet 258. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 258. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?