Emanet 270. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 10 Aralık Cuma

Karamel Yapım imzasını taşıyan ve her bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkan Emanet'te bir hafta daha sona eriyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanılacaklar da merak konusu. Yaman ve Seher'in büyük bir kriz başlayan ilişkisinde hangi gelişmelerin olacağı sabırsızlıkla bekleniyor. Peki bundan sonra neler olacak? Emanet 270. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 10.12.2021, 17:50 10.12.2021, 18:02 Burak ZİHNİ
Emanet 270. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 10 Aralık Cuma

Kanal 7'nin sevilerek seyredilen günlük dizisi Emanet'te bir haftanın daha sonuna gleindi. Pazartesiden bu yana devam eden Fikret krizi Yaman'ın attığı kafa ile ayyuka çıkmış ve Seher yüzüğü atmıştı. Bunun üzerine de Yaman için yeni bir süreç başlıyor. Yine kendini affetirmek adına uğraş verecek. Peki bundan sonra neler olacak? Emanet 270. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 270. bölüm özeti

Yeni haftanın son gününde Yaman Fikret'e karşı hamlesini yapmış ve ona saldırmıştır. Bundan sonra konağıın huzuru önem taşımaktadır ve bunu korumak Seher ile ona düşse de bunda başarılı olamayabilirler. Canan ile Zuhal ise konaktaki ateşi harlamayı sürdürür. Ali ve Duygu da giderek birbirlerine yakınlaşır. 

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları


gülay özdem kimdir
 Emanet 270. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet 270. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?