En Hamarat Benim 4 Kasım Perşembe puanları | Sevda Çamur kaç puan aldı?

Televizyon ekranlarında yayınlandığı günlerde binlerce kişi tarafından ilgiyle seyredilen En Hamarat Benim'de adım adım hafta finaline doğru gidiliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarıyla 15 bin lira mücadelesi verdiği zorlu rekabetin yeni gününde Sevda Çamur marifetlerini sergileyecek. Peki, Sevda Çamur kaç puan aldı? En Hamarat Benim 4 Kasım Perşembe puanları haberimizde ter alıyor.

TV 04.11.2021, 06:08 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim 4 Kasım Perşembe puanları | Sevda Çamur kaç puan aldı?

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim'de yeni gün başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarındaki yerini alıyor. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. FOX TV ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de 12'inci haftanın dördüncü bölümü bugün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kozlarını paylaştığı zorlu maratonun yeni gününde Sevda Çamur yarışacak. Deneyimli yarışmacının performansı da merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki, Sevda Çamur kaç puan aldı? En Hamarat Benim 4 Kasım Perşembe puanları haberimizde yer alıyor..


 

En Hamarat Benim Sevda'nın menüsü


Yarışmanın ilk anından son saniyesine kadar mücadele verebilmek adına kolları sıvayacak olan Sevda Hanım rakiplerine karşı bombayı patlayacağını söyledi. Kadir Ezildi de bu olayı tiye aldı ve dış ses ile komik anlara imza attı. Performansını en üst seviyeye çekmek isteyen Sevda Hanım'ın işi zor. Rakipleri ve Kadir Ezildi'ye kendisini beğendirmeye çalışacak yarışmacının menüsü haberimize eklenecek.


en hamarat benim Sevda Çetin


 

En Hamarat Benim Sevda kaç puan aldı? Puan durumu

Hamaratlığını göstermek isteyen yarışmacıların hünerlerini ortaya koyduğu yarışma En Hamarat Benim'de yarışacak olan Sevda'nın puanları da sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Genç yarışmacının aldığı puanlar gün sonunda haberimizdeki yerini alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?