En Hamarat Benim Dağhan kimdir? Dağhan Ülker kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının ter dökeceği zorlu rekabette Dağhan Ülker de kendi gününde hamaratlığını gösterip 15 bin lirayı evine götürmek istiyor. Peki, En Hamarat Benim Dağhan kimdir? Dağhan Ülker kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 24.01.2022, 08:10 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Dağhan kimdir? Dağhan Ülker kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Başlayan yeni haftasıyla birlikte ekranlardaki yerini almaya devam eden En Hamarat Benim son günüyle yine seyircileri televizyon başına kilitleyecek. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer yemek için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. FOX TV ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de 24'üncü haftanın ilk bölümü ekranlarda lezzet ve hijyen rüzgarı estirecek. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kozlarını paylaştığı zorlu maratonda bugün Dağhan Ülker yarışacak. Genç yarışmacının performansı da merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki, Dağhan Ülker kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor. 

En Hamarat Benim Dağhan kimdir?

Yeni hafta fragmanı yayınlandıktan sonra ilgi odağı haline gelen ve hakkında çok sayıda kişinin araştırma yaptığı Dağhan Ülker 30 yaşında. Aslen İstanbullu. Araştırma sorumlusu olarak çalışıyor. Muhasebe ve bilgisyar olmak üzere çift dal bitirdi. Tarotla ilgileniyor, alışverişten vazgeçmiyor.


en hamarat benim dağhan

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?