En Hamarat Benim Gökhan kaç puan aldı? En Hamarat Benim 13 Eylül Pazartesi puanları

FOX TV'nin sevilerek izlenen yarışması En Hamarat Benim'de yeni bir hafta daha başlıyor. Bugüne kadar beş kadının mücadelesine sahne olan programda bu pazartesi ilk erkek yarışmacı hünerlerini sergileyecek. Daha önce de televizyon macerası olan Gökhan Serbest hem temizlik hem de yemek konusundaki yeteneklerini ortaya koyabilmek için kolları sıvayacak. Kendisinin performansı merakla bekleniyor. Peki, En Hamarat Benim Gökhan kaç puan aldı? En Hamarat Benim 13 Eylül Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.

TV 12.09.2021, 08:13 13.09.2021, 20:17 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Gökhan kaç puan aldı? En Hamarat Benim 13 Eylül Pazartesi puanları

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenleri ekran karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de pazartesi günü 5. hafta başlıyor. Birbirinden hamarat yarışmacılar arasında gerçekleşecek olan rekabette elde edilecek sonuçlar ilk günden itibaren merakla beklenecek. Bugüne kadar yarışan 20 yarışmacının tamamı kadındı. 13 Eylül 2021 Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde ise ilk erkek yarışmacı 15 bin lira için kolları sıvayacak. O isim ise Gökhan Serbest oldu. Yemekteyiz'de adını duyuran ve aldığı puanlarla çok konuşulan genç ismin En Hamarat Benim'deki sıralaması da izlenmek isteniyor. Peki, En Hamarat Benim Gökhan kaç puan aldı? En Hamarat Benim 13 Eylül Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.


 

En Hamarat Benim Gökhan'ın menüsü

Programın 21. bölümünde milyonların karşısına çıkacak olan Serbest'İn performansı merak konusu oldu. Evindeki temizliğin yanı sıra yemekleriyle de ön plana çıkmak ve birinci olmak isteyen Gökhan Serbest erkeklerin nasıl güzel yemek yaptığını, temizlik yaptığını, misafir ağırlamasını ve hamaratlığını göstermek istediğini söyledi. Bu sözler kadın yarışmacılar tarafından pek inandırıcı bulunmadı. Bir yarışmacı da "Bir erkek bir kadının eline bu işlerde su dökemez" dedi. Rakipleri ve Kadir Ezildi'ye kendisini beğendirmeye çalışacak yarışmacının menüsü haberimize eklenecek.

En Hamarat Benim Gökhan

En Hamarat Benim Gökhan


En Hamarat Benim Gökhan
 


 


En Hamarat Benim Gökhan kaç puan aldı? Puan Durumu

Hamaratlığını göstermek isteyen yarışmacıların hünerlerini ortaya koyduğu yarışma En Hamarat Benim'de yarışacak olan Gökhan'ın puanları da sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Genç yarışmacının aldığı puanlar gün sonunda haberimizdeki yerini alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138