EXXEN Leyla ile Mecnun 2. sezon 3. bölüm full ve tek parça izle

EXXEN'de yayınlanmaya devam eden bölümleriyle herkesi ekran başına kilitlemeyi sürdüren Leyla ile Mecnun 14 Ocak 2022 Cuma günü izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yine Leyla ve Mecnun arasındaki bağın kopmamasına dair bir bölüm seyircileri bekliyor. EXXEN Leyla ile Mecnun 2. sezon 3. bölüm full ve tek parça izle alternatifleri haberimizde.

TV 13.01.2022, 07:38 Burak ZİHNİ
EXXEN Leyla ile Mecnun 2. sezon 3. bölüm full ve tek parça izle

Yılbaşında yeni sezonuyla yayınlanmaya başlayan Leyla ile Mecnun bir bölümüyle daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her anı ilgiyle seyredilmeye devam edilen yapımda bu hafta Leyla ve Mecnun yer değiştirip birbirlerinin karakterlerine bürünüyor. Bundan dolayı da eğlenceli ve komik anlar seyircileri bekliyor. İskender ise Sema'nın ailesi ile ilgilenmek ve onlara ev sahipliği yapmak zorundadır. EXXEN Leyla ile Mecnun 2. sezon 3. bölüm full ve tek parça izle alternatifleri haberimizde.


 

Leyla ile Mecnun 2. sezon 1. bölümde neler oldu?

Mecnun ve Leyla, Berk'in evinde olanların ardından bir ağacın altında buluşur. El ele tutuştuklarında ise yıldırım çarpar. Bu andan itibaren ikisi de birbirlerinin bedenine girmiştir. Yaşananlar komik dakikaları da beraberinde getirecektir. Leyla'nın konakta, Mecnun'un evinde yaptıkları herkesi şaşırtır.


LEYLA İLE MECNUN 2. sezon 3. bölüm FULL İZLE

Kendi çölünde kaybolan Mecnun 8 yılın ardından mahalleye döner. Fakat mahalle artık eskisi gibi değildir. Sadece mahalle değildir değişen, evinde bile tanıdık yüzler yoktur artık ve eğer bir şeyler yapmazsa ellerinden gidecektir evleri de. Bu kez “Ben bu oyunu kurarım!” diye yolan çıkan Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için elinden geleni yapar. Bilmediği bir şey vardır, bu mücadele onu Leyla ile ortak kaderinin ortasına bırakır. Leyla ile Mecnun, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN'de.


leyla ile mecnun


 

LEYLA İLE MECNUN EXXEN OYUNCULARI

Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda yer alan Ali Atay, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin yeni bölümlerde yine izleyici karşısına çıkacak. Leyla karakterini ise Deniz Işın canlandıracak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?