EXXEN Leyla ile Mecnun 9. bölüm full ve tek parça izle

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olan Leyla ile Mecnun'un 9'uncu bölümü bu geceden itibaren EXXEN'deki yerini alıyor. Baş rollerini Deniz Işın, Ali Atay ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştığı dizide Mecnun'un Leyla'yı elde edebilme mücadelesi sürecek. Seyirciler de araştırma dizinin yeni bölümünü izlemek amacında. EXXEN Leyla ile Mecnun 9. bölüm full ve tek parça izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 28.10.2021, 13:21 Burak ZİHNİ
EXXEN Leyla ile Mecnun 9. bölüm full ve tek parça izle

Yayınlandığı günlerde milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam eden Leyla ile Mecnun'da hikaye tüm hızı ile devam ediyor. Birbirinden güçlü oyunculardan kurulu kadrosu ve etkileyici senaryosuyla yıllar geçmesine rağmen ilgiyle seyredilen yapımda bu hafta neler olacağı da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Son bölümde Leyla'nın içindeki kötülüğü yok ektmek isteyen Mecnun zaman zaman umutsuzluğa kapılır ve hayatını sorgulamaya başlar. Peki yeni bölümde neler olacak? EXXEN Leyla ile Mecnun 7. bölüm full ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Leyla ile Mecnun 8. bölümde neler oldu?

Erdal, kendisine gelen öneri ile birlikte kripto para dünyasına giriş yapar. Ardından parasının tamamını buraya yatırır. İlk etapta 5'e 7'ye katlayan değerler sebebiyle başarılı bir girişimci olarak görülüp KİRX konuşmacılığı için davet alsa da sahneden indirilir. Eve geldiğinde de Nurten'den veto yer. 36 yaşına gelmiş Mecnun hem kendisini hem de hayatının değersiz olduğunu düşünür.


LEYLA İLE MECNUN 8. BÖLÜM FULL İZLE


Kendi çölünde kaybolan Mecnun 8 yılın ardından mahalleye döner. Fakat mahalle artık eskisi gibi değildir. Sadece mahalle değildir değişen, evinde bile tanıdık yüzler yoktur artık ve eğer bir şeyler yapmazsa ellerinden gidecektir evleri de. Bu kez “Ben bu oyunu kurarım!” diye yolan çıkan Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için elinden geleni yapar. Bilmediği bir şey vardır, bu mücadele onu Leyla ile ortak kaderinin ortasına bırakır. Leyla ile Mecnun, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN'de.


EXXEN LEYLA İLE MECNUN 9. BÖLÜM


 

LEYLA İLE MECNUN EXXEN OYUNCULARI

Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda yer alan Ali Atay, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin yeni bölümlerde yine izleyici karşısına çıkacak. Leyla karakterini ise Deniz Işın canlandıracak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?